Sen Saffiye Değilsin!

21
0
(0)

Paranormal HikayelerOkurumuz, hayatının çok başarılı bir döneminde şahit olduğu paranormal olaylar ve bunların, ailesinin maddi manevi durumunun kötüleşmesine neden oluş sürecinin hikayesini anlattı:

Adım Saffiye. Geçmişte hatırı sayılır başarılarım vardı (En iyi üniversitelerin birinde mühendislik okuyordum) ve ailemin maddi durumu çok iyiydi. Bir gün komşumuzu, kapımızın iç kısmına tuz dökerken yakaladım ve seyrettim. Ayrıca kendim de siyonizmle alakalı bir araştırma (Dünya su rezervlerinin parsellenmesi hakkında) yapıyordum. Ailem, komşumuzun yaptığını önemsemedi.

Ama bu olayın yaşanmasından kısa bir süre sonra babamın işleri tepetaklak oldu. Ben ve kardeşim rahatsızlandık. Evimiz kara dumanlarla kaplandı… Bilgisayarın başına geçiyordum yazı yazmaya; ellerim dizimde olduğu halde PC’de kendi kendine yazılar çıkıyordu… Öğrencim şahit! Bir gün bir komşumuzda otururken kadın birden durup bana “Sen Saffiye değilsin!” deyip, odaya kilitledi ve polisi aradı.

Maksatlı olduğunu düşünmüyorum… İşte o gün Ayet-el Kürsi okudum ve bir anda ne kadar insan varsa binayı boşalttı. Binada lokal deprem olmuş… Kadın titreyerek “Ne yaptın?” dedi. Dedim “Ayet-el Kürsi!” Bir gece rüyamda Peygamber Efendimiz, Allah’ın isimlerinden bir isim yazılı (Cebbar) altından bir taç taktı bana. Bayağı zor zamanlar geçirdim. Yemeden içmeden kesildim.

Related Posts

7 gün 7 gece aralıksız başımda Kuran-ı Kerim okunmuş… Yaşadıklarımdan sonra biraz kendime gelince Nisan yağmuruyla ilgili bir hadis-i şerif vardır. Onu uyguladım… Evimizde kıyafetlerimiz yandı ve büyük bir yangını zor söndürdük. İtfaiye çağıracaktık… Namaz kılamıyorum. Ne zaman kılsam rahatsızlanıyorum. Her yer bembeyaz oluyor. 99 isimin bazılarını ve kapılar görüyorum secde anında… Tabii sonra da rahatsızlanıyorum.

Okuduklarıma göre “inanç” beynin belirli bir noktasından kaynaklanıyormuş. İnançsızlarda beynin bu kısmı aktif değilmiş. Peki, benim yaşadıklarım? Dumanlar, ateş benzeri varlık, PC’nin göz hareketiyle yazı çıkarması, kendimden geçtiğimde vücuduma dokunan komşularımın kol tüylerinin kül olması… Bütün bunlar yalnızken yaşadığım şeyler değil. Komşularım, arkadaşlarım şahit…

Bir inanan olarak bu varlıkların kanda ve beyinde bazı kimyasalları tükettiğini düşünüyorum. Öyle ki bu durumdan mustariplere ilaç olarak verdikleri kimyasalların; Hz. Musa’ya Cebrail’in verdiği madde karışımı olabileceği kanaatindeyim. Benze dertlerden mustarip olanlara; Ayet-el Kürsi, Bakara Suresi, Felak Nas Sureleri ve Nisan yağmurunu öneriyorum.

Ana Sayfa Paranormal Deneyimler

BU İÇERİĞİ NE KADAR BEĞENDİNİZ?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

ParanormalHaber sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin