Cin Kovma Duası

0
(0)

Cin Kovma Duası: Cin çağırma, davet ve benzeri işlerden sonra çağrılan cinlerin geri gönderilmesi için de bazı dualar okunması gerekir.

Cin çağırma, davet ve benzeri işlerden sonra çağrılan cinlerin geri gönderilmesi için de bazı dualar okunması gerekir. Çağrılan cinleri geri göndermek için okunması gereken cin kovma duası şu şekildedir:

Cin Kovma Duası
Cin Kovma Duası

Okunuşu: Bismillâhirrahmânirrahîm. İnsarifu ilâ mekâniküm bârekellahü minküm ve aleyküm yâ ervâhıl ulviyyeti ves süfliyyeti insarifü ilâ mevâtıniküm ve cealnâ min beyni eydiyhim sedden feağşeynâhüm fehüm lâ yübsırun, bârakellahü minküm ve aleyküm. Üç defa okunursa davet edilen cinler geldikleri yere geri dönerler.

Cinleri Uzak Tutan Muska

Define çıkarmak ve benzeri amaçlarla bir mekandan cinleri def etmek gerektiğinde önce bir daire çizilir. Çizilen bu dairenin içerisine aşağıdaki muska yazılır. Bu muska o dairede bulunduğu müddetçe cinler bir daha oraya dönmezler. Aynı şekilde, saralı yahut cinlerin musallatına uğramış bir hasta için yazılan muskanın sonuna bu muska ilave edildiği zaman büyük tesiri vardır. Muska aşağıda görüldüğü gibidir:

Cin Kovma Muskası
Cin Kovma Muskası

Ana Sayfa * Gizli İlimler * Google Haberler’de Takip Et

Bu gönderiyi ne kadar beğendiniz?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

Keşfet
1 Comment
  1. […] Cin Kovma Duası * Tesirli Dualar * Google Haberler’de Takip Et […]