Yüz Yıllık Mucize dizisinin konusu nedir?

3
0
(0)

Star televizyonunun ilgi çekici yeni dizisi Yüz Yıllık Mucize ilk kez 23 Mart Perşembe akşamı Star kanalında seyirciyle buluştu. Dizi dikkat çekici, farklı hikayesiyle fark yarattı.

Yüz Yıllık Mucize - Türk Dizisi
Yüz Yıllık Mucize – Türk Dizisi

Yüz yıllık mucize konusu nedir?

Ali Tahir, Sakarya Cephesi’nde savaşırken şehit düşer. Ancak, bir mucize sonucu yeniden hayata döner. Fakat bu mucize, onun hiç yaşlanmamasına neden olur ve 130 yıl boyunca hayatta kalır. Hayatını sürdürmek zorlaşan Ali Tahir’in sırrını sadece çocukluk arkadaşı Turgut bilir.

Related Posts

Yukarıdaki Şey

Harika, avukat olan asıl mesleğinin yanı sıra yazmaya da ilgi duyan biridir. İlk romanını yazmak için uğraş verirken, halası Süreyya ve kuzenleriyle birlikte aynı evde yaşamaktadır. Bir gün, Harika’nın yolu Kemal’le kesişir ve hayatı beklenmedik bir şekilde değişir. Hem Harika hem de Kemal’in hayatı, birbirleriyle tanıştıktan sonra beklenmedik bir şekilde değişir.

Yüz Yıllık Mucize oyuncuları

Birkan Sokullu, Ebru Şahin, Zerrin Tekindor, Necip Memili, Gözde Seda Altuner, Laçin Ceylan, Ayşegül Cengiz, Yalçın Hafızoğlu, Merve Nur Bengi, Ecem Çalhan, Zehra Kelleci ve Hümeyra, Yüz Yıllık Mucize filminin oyuncu kadrosunda bulunuyor.

Ana Sayfa

BU İÇERİĞİ NE KADAR BEĞENDİNİZ?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

ParanormalHaber sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin