Connect with us

Tesirli Dualar

Yetkililer Nezdinde Sözünün Geçmesi İçin Dua

Bu ismi zikreden ve zikrine devam eden kimsenin büyükler ve yetkililer arasında sözü geçerli olur. Zamanla da onlar arasındaki yerini alır.

Bu ismi zikreden ve zikrine devam eden kimsenin büyükler ve yetkililer arasında sözü geçerli olur. Zamanla da onlar arasındaki yerini alır.

El Mukaddim: Zikir adedi 184, zikir saati Zuhal, günü Çarşambadır. “Ya Mukaddim” şeklinde zikir daha makbuldür.

Büyük ve Yetkili Kişiler Nezdinde Sözünün Geçmesi İçin: Bu ismi zikreden ve zikrine devam eden kimsenin büyükler ve yetkililer arasında sözü geçerli olur. Zamanla da kendisi onların arasında olur, onların yanındaki yerini alır.

Gelmesi İstenen Kişiyi Yanına Getirmek İçin: Gelmesini istenilen kişiyi birkaç gün düşünerek “Ya Mukaddim” diyen ve Allah’tan gelmesini isteyen kimse kısa zamanda isteğine kavuşur ve o kimse tez zamanda yanına gelir

Savaş veya Mücadele Kazanmak İçin: Savaş veya bir mücadele sırasında düşmanla veya rakiple karşılaşan kimse bu ismi zikrederse mücadeleyi kazanır.

Sınav Kazanmak İçin: Bir öğrenci veya başka bir konuda imtihana girecek kimse sınavına girmeden önce bir pirinç tanesine 181 kez “Ya Mukaddim” okuyup yutarsa Allah’ın izniyle sınavını kazanır

Güç ve İktidar Sahibi Olmak İçin: Bu ismi zikreden ve devam eden kimseler kuvvet ve iktidar sahibi olurlar.

Haybetli Görünmek İçin: Bu isim heybet verici isimlerindendir zikre devam kişiye Allah heybet ihsan eder, makamı mevkisi yükselir, Aallah katındaki değeri artar, kişiyi Allaha yakınlaştırır.

Duaların Kabulü İçin: Bu isme devam edenlerin duaları istek ve dilekleri kısa zamanda gercekleşir.

Advertisement