Yeni Taşındığım Evdeki Tuhaflıklar

22
0
(0)

Perili Ev Hikayeleri – Yeni eve taşınan öğrenci okurumuz, taşındıkları evde gördükleri ve hissettikleri tuhaflıkların hikayesini anlattı:

Üniversite öğrencisiyim. Bu yıl evimizde bir sorun çıktı ve taşınmak zorunda kaldık. Ama yeni taşındığım evde hiç huzurlu değilim. Sanki bir şey ya da biri sürekli yanımızdaymış gibi hissediyorum. İlk günler eve daha alışamadığım için böyle hissettiğimi sanıyordum. Özellikle mutfak ve salonda hiç rahat değildim. Evde yalnız olduğum bir gün korkup bir arkadaşımı çağırdım yeni evimize ilk kez geliyordu. Sohbet ediyorduk arkadaşım dayanamadı ve “Bu evde beni rahatsız eden bir şey var” dedi “Özellikle burdaa ve mutfakta” dedi ben şok oldum.

Bu arada salonun bir köşesinde de eski kiracının bazı eşyaları vardı ve daha almamıştı. O eşyaların kendisini rahatsız ettiğini söyledi. Olanlara bir anlam veremiyorduk ve bu arada sürekli ayak sesleri geliyordu. İlk başta üst kattan geldiğini düşündük ama hiç aralıksız geliyor ayak sesleri. Neyse bir ara sanki kapının yanından biri bizi izliyor gibi bir hisse kapıldım ve arkadaşım da korktuğu için ona bir şey söylemek istemedim. Tam ona döndüğümde bana “Kapıda değil mi?” diye sordu. Olanlara bir anlam veremiyordum ama evden çok korkmuştum. Bir şey vardı sanki yanımızda.

Related Posts

Bu arada evin yapısı da çok garip. Ev yeni olmasına karşın içi eski evler gibi yapılmış; yüksek tavan, ağır ve girift aplikler, çok yüksek kapı ve evin en gereksiz yerlerinde pencereler… Özellikle köşelerde ama salonun bir kısmında pencere olması gereken kısımda yok. Koridor ince uzun ve bütün evde bir kasvet havası var. Lambalar düşük sarı lambalardan. Ve evde anlam veremediğim şeylerden biri banyo küçük olmasına rağmen banyoda soba kurulu. Ama ev gece bu kadar kasvetli olmasına rağmen sabah çok huzurlu bir hal alıyor sabah olunca “Bu evden mi korktum” diye düşünüyorum.

Evin bu kasvetli havasını dağıtmak için bütün lambaları beyaz ışık yaptık evin kullanılmayan ampullerine de beyaz ışık taktık. Renkli örtüler filan aldık ama yine de bizi sıkan bir şey vardı. Geçen gün eski kiracı, kalan eşyalarını aldı ve eşyalarını taşırken Kuran’ın üç tane boş şarap şişesinin ortasına bir kutuya koyulu olduğunu gördük ve eşyaların en altından başka bir Kuran çıktı. Taşınan kızın eşyaları çok garipti. Sobayı söktü banyodaki. Neden kurduğunu sorduk; bize soğuk olduğunu söyledi ama ev gerçekten soğuk bir yer değil ve banyo çok küçük. Buharla bile ısınabilecek bir yer.

Neyse kızın eşyalarını taşıdıktan sonra tablosunu çıkardığı yerde bir haç izi var. Bariz; duvara monte edilip sökülmüş bir haç. Haçın olduğu duvarda pencere olmayan karanlık bölüme denk geliyor. Eski kiracı eşyalarını aldıktan sonra evde daha rahat hissetmeye başladık ama yine de geceleri evde hep huzursuzum ve sanki gözümü kapattığımda odamda başka birileri daha varmış hissine kapılıyorum. Garip bir şekilde sadece hissediyorum ve çok korkuyorum. Bu arada ayak sesleri geceleri devam ediyor ve hiç durmuyor. Biz yine de hala iyimser düşünüp üst kattın gece hiç uyumadığına inanmaya çalışıyoruz…

Ana Sayfa Paranormal Deneyimler

BU İÇERİĞİ NE KADAR BEĞENDİNİZ?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

ParanormalHaber sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin