Skip to content

Yaşayan Birinin Ruhunu Çağırma – Kalp Daveti

Kalp daveti, yaygın olarak bilinen cin veya ruh çağırma işleminin aksine; yaşayan birinin kalbini yani bilincini çağırmak için kullanılan yöntemdir

Kalp Daveti Nedir

Kalp daveti, halk arasında yaygın olarak bilinen; cin veya ruh çağırma işleminin aksine; yaşayan birinin kalbini yani bilincini çağırmak için kullanılan bir yöntemdir. Kalbini yani bilincini çağırdığınız kişi, hala yaşar durumdadır ve ruhunu çağırdıktan sonra istediğiniz soruyu sorabilirsiniz. Bilincini çağırdığınız kişi, eğer sezgileri aşırı derecede kuvvetli biri değilse büyük ihtimalle onun kalbini çağırdığınızı fark etmeyecektir.

Yaşayan Birinin Ruhunu Çağırma

Bu çalışmaya her ne kadar cin çağırma ve ruh çağırma kadar yaygın olarak bilinmese de halk arasında “kalp daveti” denir. Ancak burada altı çizilmesi gereken husus; bu ayinin, halen yaşamakta olan bir kişinin bilinciyle kurulan bir temas içermesidir. Kalp çağırma ayininde başarılı olabilmek için cin / ruh çağırma işlerinde iyi bir seviyede ve mümkünse telepatik yeteneklerde üstün bir durumda olmanız yarar sağlayacaktır. Bu yöntemle sadece başka bir kişinin bilincini değil kendi yüksek bilincinizi de çağırabilirsiniz. 

Kalp Daveti İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir

Yaşayan birinin ruhunu çağırabilmek için öncelikle; A’dan Z’ ye bütün alfabeyi küçük kağıtlara yazarak kesin. Daha sonra da 0’dan 9’a kadar yine rakamları yazın. Ve bütün rakamları masanın çevresine daire olacak şekilde dizin. Dairenin ortasına “Evet” “Hayır” ve “Bilmiyorum” kelimelerini de koyup, masanın üzerinde rahatça kayacak bir fincan ayarlayın. Kısacası klasik bir quija yani halk arasında bilinen ismiyle cadı masası yapın.

Mümkünse kalp daveti için 4 kişi olun. Tek kişi yapmamaya özen gösterin. Dördünüz de masanın çevresine daire olacak şekilde dizilin. Herkes, sağ eller üstte, sol eller altta olacak şekilde el ele tutuşsun. Kendi içinize odaklanarak manevi enerjinizi yükseltin. Derin ve ağır nefesler alın. Hep beraber zihninizi boşaltın ve ortak bir niyette bulunun.

“Bütünün ve bizlerin hayrımıza, evrensel ayetlerin hükmü altında burada celseyi başlatıyoruz. Tüm bilinçler ve kalpler birdir. Bu kapıyı sadece kalplerin boyutuna açıyor ve diğer tüm varlıklara kapatıyoruz” gibi bir niyet olabilir. Yukarıda yazılı cümlenin özünü anladıysanız kelimeleri birebir kopyalayıp tekrar etmenize gerek yoktur aslında. Burada amaç enerjiyi odaklamaktır aslında.

Daha sonra hep beraber sağ elinizin işaret parmağını fincana koyun. Çok bastırmayın. Ayini yöneten kişi: “Kalpler alemine kapı açıyorum ve bu kapıdan sadece istediğimiz şahsın girmesini istiyorum. Hiçbir negatif varlığın bu kapıdan girmesine izin vermiyorum!” diye üç kere tekrarlasın. Bunu derken çok keskin bir enerji ve irade ile söylesin. Ardından üç kere “Kalpler alemine sesleniyorum” dedikten sonra ayini yöneten kişi “Kalpler aleminden ….. ‘nın kalbini şimdi buraya davet ediyorum.” Bunu üç kere dedikten sonra “geldin mi?” diye sorsun (Noktalı yere isim ad & soyadı gelecek)

Ruh Geldikten Sonra

Fincan “Evet”e giderse gelmiştir. Gelmezse tekrar derin bir nefes alıp, enerjisini odaklayıp yeniden üç kere davet etsin. Geldiğinde kontrol amaçlı doğum tarihini sorun. (Kişinin doğum tarihini bilenler gözlerini kapasınlar ve zihinlerini boşaltsınlar) Doğru yazarsa gelmiştir. Ancak burada dikkat etmeniz gereken nokta; nüfus tarihinde yazan doğum tarihlerinin bazen gerçek tarihi yansıtmayabileceği gerçeğidir. Bildiğiniz gibi ülkemizde özellikle orta yakın geçmişte pek çok kişinin doğduğu gün değil, nüfusa kaydettirildiği gün doğum tarihi olarak yazılmıştır… Eğer çağırdığınız kişinin ruhu geldiyse sorularınızı sormaya başlayabilirsiniz.

Çağırılan Ruhu Geri Gönderme

Kalp Daveti celsesi sırasında kesinlikle parmağınızı kaldırmayın. Daha sonra kişiye teşekkür edin ve “…”yı kalpler alemine geri gönderiyoruz” deyin üç kere. Gittiğinden emin olmak için “Burada mısın?” diye sorun. Cevap yoksa gitmiştir. Şunu unutmayın kapıyı açan sizsiniz, bu yüzden kapının kontrolü kesinlikle sizdedir. Kapatmak ve birini çağırıp geleni uzaklaştırmak sizin kontrolünüz dahilindedir. O yüzden kuvvetli bir irade ile bu kontrolü elinize alın

Ana Sayfa

Soru sor, cevap yaz, yorum yap, kendi hikayeni anlat... Burası senin; istediğini yazabilirsin.