Yaşanmış Paranormal Hikaye: Aynı Adam

53
0
(0)

Bir gece yarısı bahçenizde sallanan bir kız çocuğu görseydiniz ne yapardınız? Peki ya bu kız çocuğunun peşinizi bırakmadığını ve hayatınızı altüst ettiğini fark etseniz? Paranormal Haber’de gerçek bir hikaye: Aynı Adam. Yeliz’in başına gelen korkunç olayları okumaya hazır mısınız? Büyü, medyum ve cinlerle dolu bir macera sizi bekliyor!

Yaşanmış Paranormal Hikaye: Aynı Adam

Yaşanmış Paranormal Hikaye: Aynı Adam
Yaşanmış Paranormal Hikaye: Aynı Adam

Benim adım Yeliz ve 25 yaşındayım. Bu hikayede, 4 yıl önce 21 yaşındayken başımdan geçen bir olayı anlatacağım. Çocukluğumda yokluk görmeyen bir hayatım oldu ve babam her zaman benim isteklerimi yerine getirmek için elinden geleni yapardı. Ayvalık’taki Rum evimizde büyüdüm ve evin geniş bahçesinde iki güzel incir ağacımız ve aralarında bir hamak vardı. Uzun süredir devam etmekte olan bir ilişkim vardı ve o zamanlar erkek arkadaşım benden 3 yaş büyüktü. Bir gece geç saatlerde telefonla beni aradı. Uzun zamandır konuşmamıştık. Telefonumu alıp cam kenarına geçtim ve onunla konuşmaya başladım.

“Yarın için önemli bir konu hakkında konuşacağız, eğer uygunsa senin evinin ilerisindeki kafede buluşalım.” dedi. Konuşurken dışarıdaki manzaraya baktığımda, incir ağaçlarının arasındaki hamakta sallanan, arkası dönük bir kız çocuğu fark ettim. Gece yarısı bahçemizde kimin ne işi olabilir diye düşünürken küçük kız kaybolmuştu. Çok uykum gelmiş olduğu için telefon konuşmamızın bitmesiyle yatağıma yöneldim.

Ancak yattığımda, o incir ağaçlarının önünde gerçekten birinin olup olmadığı fikri aklımı kurcaladı. Yataktan tekrar kalkıp pencereden baktığımda, bahçede bir adam ve bir kız çocuğu vardı. Kız çocuğu adamın elinden tutuyordu ve adam onu parka getirmiş gibi görünüyordu. İkisini de tanımıyordum ve korkmuştum. O gece yorganımı başıma çekip, ürpererek uyudum. Sabah hızlıca geldi ve sevgilimle buluşacağım için hazırlanmaya başladım. Artık sadece konuşacağımız önemli konu değil, dün bahçede gördüğüm olaylar da beni meraklandırıyordu.

Hazırlıklarımı tamamlarken, bir yandan da olayları birine anlatma isteğimle en yakın arkadaşımla telefonla konuştum. Her şeyi detaylı bir şekilde anlattım ve konuşmamızın sonunda arkadaşım, buluşup daha detaylı konuşabileceğimizi ve bu arada erkek arkadaşımla ilgili önemli bir olayı da anlatacağını söyledi. Telefon görüşmesinin ardından hazırlanmam bitmişti ve gitme vakti gelmişti. Sevgilimi kısa bir süre içinde, uzun bir aradan sonra yeniden görecektim ve oldukça heyecanlıydım.

Yavaş yavaş yola koyuldum. Buluşmak için sözleştiğimiz mekana vardığımda, sevgilim orada beni bekliyordu. Yürüyerek masaya, sevgilimin yanına doğru gittim, ancak sevgilim beni görünce pek sevinmiş gibi gelmedi bana. Yüzüme baktı ama gülümsemedi. Bir şeylerin yanlış olduğunu anladım. “Ne oldu? Beni gördüğüne sevinmemiş gibisin. Bir şeyler mi oldu?” diye sordum.

Sevgilim, daha ben masaya bile oturmamışken; bana; beni artık eskisi gibi sevmediğini, benden ayrılmak istediğini söyledi. Bu söylediklerinin dışında aldığı kararın gerekçe ya da detayları hakkında başkaca bir açıklama yapmadan mekanı terk etti. Hayatımın şokunu yaşamıştım. Bilemiyorum hangisi daha tuhaftı; o güne kadar çok güzel giden ilişkimizin bir anda bitmesi mi yoksa sevgilimin beni o şekilde ayaküstü, apar topar terk emesi mi bilemedim.

O moral bozukluğuyla bir de arkadaşımla buluşmam gerekiyordu. Eve geçtim. Zaten kısa süre sonra arkadaşım da gelmişti. İçeri girip oturduktan sonra bana dünkü ve bugünkü yaşananları sordu. Ben cevap veremedim ve sessizlikle karşıladım. Ardından, bu talihsiz ve garip olaylar üzerine derin bir konuşma geçirdik. Arkadaşım, bir fikri olduğunu ve ünlü bir medyum tanıdığını söyledi. Bağlama büyüsü ile erkek arkadaşımı geri kazanabileceğimi aklıma kazımıştı. Bahsettiği medyumla konuşacağını ve bana özel randevu alacağını söyledi. Konuşmanın ardından evden ayrıldı.

Akşam üzeri, arkadaşım kısa bir mesaj göndererek randevu aldığını ve detayları aktardığını bildirdi. Dün gece uyuyamamış olmanın verdiği yorgunlukla bugünkü talihsiz olay birleşince fazlasıyla yorulmuştum. Hem bedenen hem ruhen. Telefonum elimde uyuya kalmışım ve sabah uyandığımda telefonumun şarjının bittiğini fark ettim. Kahvaltımı yapıp hazırlandıktan sonra telefonu şarj ettim. Ancak, işlerim için ayırdığım vakit kısa olduğundan pek fazla şarj olmadı. Yine de, randevumuz olduğundan dolayı arkadaşımla buluşup medyumun evine doğru yola koyulduk.

Medyumun evine vardık. Bahçeden, evin giriş kapısına kadar yol boyunca, bahçe çiçeklerle kaplıydı. Ağır ağır ilerledik. Bahçenin içinden geçen yol evin kapısına kadar devam ediyordu. Bizi güzel bir karşılama ile karşıladılar ve biraz erken gelmiş olduğumuzu söylediler. Bu sebeple bizi biraz bekleteceklerini ifade ettiler. Bu süre zarfında, büyü yaptırmak için gelen diğer insanlarla sohbet ettik. Kimi para için gelmişti, kimi kızının kısmetini açtırmak için, kimi define bulmak için ve kimi de benim gibi aşk için…

Konuşmalarımız bittikten sonra, çevredeki çerçeveleri ve duvardaki ilginç tabloları incelemeye başladım. Buraya ilk defa gelmiştim ve herkes medyuma büyük bir saygı duyuyordu. Sistemi çok güzel işliyordu ve kimse kimsenin sırasını almıyor veya vaktinden önce içeriye girmeye çalışmıyordu. Bir kadın yaklaştı ve sıramızın geldiğini söyledi. Yanımdaki tecrübeli arkadaşım bana rehberlik ediyordu. Kalktık ve kapıya doğru ilerledik. İçerideki insanların simaları biraz ürkütücüydü ve nedense garip bir koku vardı. Kapıyı çaldık ve içeri girdik.

Related Posts

Karşımızda duran adamın uzun saçları ve kirli sakalı vardı. Parmağında garip yüzükler ve farklı aksesuarlar taşıyordu. Fakat yüzü bana bir yerlerden tanıdık geliyor gibiydi. Olayları anlatmaya başladık ki arka taraftaki pencere dikkatimi çekti. Demir parmaklıkların arasından baktığımda ön bahçeden çok farklı bir manzara gördüm. Cenneti andıran ön bahçenin aksine, medyumun evinin arka bahçesi tam bir cehennem gibiydi. Orada duran ağacın üzerinde bir sürü muska vardı ve ağaç tamamen kurumuş haldeydi. Adam pencereyi aniden kapattı ve perdeyi çekti.

Arkadaşım medyumu yakından tanıyor gibiydi ve onunla samimi bir şekilde konuşuyordu. Ben de o gece bahçede gördüğüm sahneyi anlatma gereksinimi duydum. Anlatırken, o gece evimin bahçesinde gördüğüm adamın bu medyum olduğunu fark ettim. Kimseye bir şey söylemeden, korku dolu bir şekilde hızla odadan çıktım ve arkadaşım da peşimden geldi. Döndüğünde, elinde garip şekillerin olduğu kağıt parçaları vardı ve bana uzattı.

Arkadaşıma, gece evimin bahçesinde gördüğüm kişinin, o gittiğimiz medyum olduğunu, daha önce onu evimin bahçesinde gördüğümü anlatmaya çalıştım. Ancak o anki şok etkisinden dolayı kendimi ifade edemiyordum. Arkadaşım kağıtları bana verirken ne yapmam gerektiğini söylemeyi unutmuştu ve ben de sormayı unutmuştum.

Arkadaşım ayrıldıktan sonra eve doğru yürürken, kendimi toparlar toparlamaz bahçemizde gördüğüm adamın o medyum olduğunu arkadaşıma söylemeye karar verdim. Eve girdiğimde telefonumu şarja taktım ve kağıtlarla birlikte hamakta sallanmaya başladım. Kağıtların üzerindeki, anlamlarını çözemediğim şekillere birer anlam yüklemeye çalıştım.

Tam o sırada telefonum çaldı ancak kağıtlarla o kadar kaptırmıştım ki kendimi telefonun çaldığını geç fark ettim. Kağıtları hemen ağacın dibindeki bir taşın altına sıkıştırdım ve eve girip arkadaşımı aradım. Arkadaşım, kağıtları nasıl kullanmam gerektiğini ve neler uygulayacağımı detaylıca anlattı. İşin garip kısmı ise bu kağıtları suda bekletip eritmem gerekiyormuş. Telefon görüşmesinin ardından yatağa uzanıp nasıl yapacağımı düşünmeye başladım.

Ancak o sırada hamağın altında kağıtları unuttuğumu fark ettim ve hızlı adımlarla hamağa doğru koştum. Kağıtlar ağacın altındaki taşın altında duruyordu. Kağıtları alıp mutfağa gittim, bir bardağı su doldurup kağıtları içine attım ve sabaha kadar bekletmeye karar verdim. Kağıtları suda bekletmenin garip bir yöntem olduğunu düşünsem de, arkadaşımın önerilerine uyarak kağıtları suyun içinde beklettim.

Sonrasında işlemin nasıl devam edeceğini öğrenmek için yatağıma uzandım ve düşünmeye başladım. Ancak kısa bir süre sonra uykuya daldım ve sabaha kadar derin bir uykuda kaldım. Sabah uyandığımda, suyun içinde beklettiğim kağıtların yok olduğunu fark ettim. Bu beni şaşırtmış olsa da, arkadaşımın önerilerine uygun şekilde hareket etmeye devam ettim.

Büyünün etkili olması için onu bir şekilde eski sevgilime içirmem gerekiyordu. Suyu bir şişeye doldurup çantama attım ve kendimi dışarı attım. Aklımdan eski sevgilimin çalıştığı spor salonuna gidip, o başka biriyle ilgilenirken, elimdeki büyülü suyu, onun suyunun içine katabileceğim fikri geçti. Ancak sonradan bu fikrin saçma olduğunu düşünerek yapmamaya karar verdim. Eve doğru yürürken çantamdaki suyu çöpe attım. Eve geldiğimde çok yorgun hissettim ve yatağıma atlayarak uyudum.

Rüyamda birçok kabus gördüm ve hepsinde hamak vardı. Korkuyla uyandığımda etraf aydınlıktı ve saatime baktığımda bir saat geçmişti. Kitabımı alıp hamakta uzanarak okumaya başladım. Ancak hamak neden bu kadar sık rüyama giriyordu diye düşünerek medyumun numarasını aradım, ancak randevu için 3 gün beklemem gerektiğini söylediler.

Randevuyu düşünmeden aldım ve o tarihe kadar her gece kabuslar görmeye devam ettim. Gideceğim gün, çok dindar bir hoca olan teyzemin kocası ve teyzem bize gelmişti. Teyzemle çok yakındık. Birkaç yıl boyunca bana bakmış ve büyütmüştü. Onlar geldiğinde üzgün bir ifadeyle karşıladım. Eniştem durumu fark edince benimle ilgili endişelerini dile getirdi ve yardımcı olabileceğini söyledi. Ben de ona son günlerde gördüğüm küçük kız ve kabuslar hakkında konuşmaya başladım, çünkü onun bu konuda bana yardımcı olacağını biliyordum.

Yaşadıklarımı anlatmaya başlamamla birlikte gözlerimden yaşlar akmaya başladı. Korkumu ağlayarak ifade ediyordum. Eniştem bana sarılıp “Ağlama, sana büyü yapılmış ama bu büyüyü bozmanın yolunu biliyorum. İyi ki medyuma gitmedin, çünkü büyüyü o yapmış olabilir. Bu büyüden seni arındırmak için elimden geleni yapacağım kızım” dedi ve sarılmaya devam etti. Büyüden arındırma sırasında yaptığı şeyleri kimseye anlatmamam gerektiğini söylediği için anlatamıyorum. Ancak büyüyü yapan kişinin bir medyum olduğunu ve yaptıran kişinin en yakın arkadaşım olduğunu söyledi. Yaptıkları büyünün bağlama büyüsü değil, musallat büyüsü olduğunu söyledi.

Bir zamanlar en yakın arkadaşımın, sevgilimi elimden almak için bu kadar düşüp küçülecek kadar kötü bir şey yapabileceğini düşünemezdim. Sevgilim o gün bana açıklama yapmadığında, sebebini yakın arkadaşıma bağlamıştım. Ancak sonradan öğrendim ki hem aldatılmış hem de yakın arkadaşım tarafından büyüye maruz kalmıştım. Artık onlarla görüşmüyorum ve teyzemlerin yanında yaşıyorum. Hayatımda her şey yolunda ve size bir önerim var: İyi arkadaşlar edinin, sizi kötü yola sürükleyen değil, sizin iyiliğinizi düşünen insanları hayatınıza sokun.

Paranormal Haber – Bu hikayed, Yeliz’in başına gelen korkunç olayları okudunuz. Yeliz, bahçesinde sallanan bir kız çocuğu gördükten sonra hayatı altüst oldu. En yakın arkadaşının ihaneti, sevgilisinin terki ve medyumun büyüsü ile uğraşmak zorunda kaldı. Ancak teyzesinin eşinin yardımıyla bu büyüden kurtuldu ve yeni bir hayata başladı. Siz de böyle ilginç ve gerçek paranormal hikayeleri seviyorsanız, Paranormal Haber’i takip etmeye devam edin. Paranormal Haber’de her gün yeni ve gerçek paranormal hikayeler yayınlanıyor. Eğer siz de yaşadığınız veya yazdığınız korkunç olay ve hikayeleri bizimle paylaşmak isterseniz, paranormalhaber@gmail.com adresine e-posta gönderebilirsiniz. Paranormal Haber ekibi olarak sizden gelen hikayeleri değerlendirip yayınlayacağız. Paranormal Haber’i okuduğunuz için teşekkür ederiz!

BU İÇERİĞİ NE KADAR BEĞENDİNİZ?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

ParanormalHaber sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin