Yaşanmış Korku Hikayesi: Beddua Aldığım İçin

Korku dolu bir hikaye: Beddua aldığım için başıma gelenler. Paranormalhaber.com’da gerilim dolu kısa korku hikayesini okuyun, tüyleriniz ürpersin.

Evimize pek gidip gelen olmazdı, bu yüzden genellikle yalnız kalırdım. Eğer sıkılırsam arkadaşlarımı çağırırdım. Evimiz üç odalıydı ve bir odası çok karanlık ve serin olduğundan, genellikle orada yatardım. Bir gün arkadaşlarımla evde toplandık ve cin hikayeleri anlatmaya başladık.

Daha önce başıma benzer olaylar geldiği için, arkadaşlarımı korkutmak için birkaç şaka yaptım. Arkadaşlarım çok korktular ve bana “Allah sana da inşallah böyle şeyler yaşatır” gibi bir beddua ettiler. O zamanlar bu sözlerin ne anlama geldiğini pek umursamamıştım.

Gece arkadaşlarım evden ayrıldıktan sonra, serin ve karanlık odada uyumaya karar verdim. Odada küçük bir pencere vardı ve açıktı. Uyku sersemliğiyle pencereyi kapatmak istedim, ama doğrulurken birden gözüm tavana dikildi. Yataktan kalkmaya çalıştığımda kalkamadım. Gözlerim kapandı ve birisi gözlerimi kapatmaya çalışıyormuş gibi hissettim.

Daha sonra göremediğim birileri yahut bir şeyler tarafından yataktan atılmaya çalışıldım. Bense olanca gücümle kendimi diğer tarafa çekmeye çalışıyordum. Aniden bırakıldım ve duvara çarptım. Henüz bırakıldıktan kısa bir süre sonra, bir şey beni yukarı doğru, havaya kaldırmaya başladı. Ellerim havadaydı ve aşağıya düşmüyordum. Ellerim de benimle birlikte havaya kalkmıştı.

Gözlerimi açtığımda karşımda bir çift kırmızı ve alev gibi göz gördüm. Bu sırada bütün vücuduma sanki çiviler batıyormuş gibi hissettim ve öldürüleceğimi düşündüm. Normalde dua okumazdım, ama o sırada şu an hangisi olduğunu hatırlamadığım bir dua okudum. Duayı bitirdiğim anda yataktan fırlatıldım. Sersem gibiydim ve başparmağımın yarıldığını fark ettim.

Hemen dışarıya fırladım. Hastaneye gittiğimde başparmağım içten 27 dikişle kemikten life bağlandı. Dışarıdan ise sadece 7 dikişle kapattılar. Bu olaydan sonra uzun süre evde tek başıma kalamadım ve hem ruhsal hem de fiziksel bunalımlar yaşadım. Bir bedduanın böyle bir şey yapabileceğini hiç tahmin etmemiştim.

Ana Sayfa

Keşfet