Yaptığım Zaman Yolculuğu

0
(0)

Paranormal Hikayeler – Selami S. yaşadığı ilginç zaman yolculuğu deneyimini ve orada öğrendiği gerçekleri nasıl doğruladığının şaşırtıcı hikayesini anlatıyor.

Zaman Yolculuğu Hikayem

Paranormal Hikayeler – Bir gün rüyamda annem bana dedi ki “Sen çok kötü bir çocuksun. Seni geçmişe göndereceğim.” Ben de “Hayır, yapamazsın!” derken ev sallanmaya başladı. Deprem oluyordu sanki. Hani filmlerde aksiyon sahnelerinde kamerayı sallarlar ya; onun gibi.. Neyse, sarsıntı sona erince gözlerimi bi açtım; yine bizim evdeyim. Ama eşyalar filan çok farklıydı. Kanepeler farklıydı. Duvarlarda şimdikilerden farklı tablolar. Her yerde kanaviçe işlemeler… 

Dışarıya çıktım. Annemi gördüm. Annem 20’li yaşlarında görünüyordu ve kendi yaşlarında bir kızla tartışıyordu. Annem, tartışmakta olduğu kıza bir tokat attı. Kız da öfkeli bir şekilde orayı terk etti. Bu olanları izledikten sonra evin bahçesinden çıkıp, yola doğru yürüdüm. Eski model, kırmızı motosiklete binmiş genç birisi geçti yoldan. Meğer o kişi babammış. Babaannemlerin evi de bizim evin hemen yanındaydı. Bir de onlara gideyim dedim kendi kendime. Oraya vardığımda dedemle babaannem önemli bir şey hakkında konuşuyorlardı. Ancak ne hakkında konuşmakta olduklarını şimdi hatırlayamıyorum. 

Başımdan Geçemleri Videoya Çekmeye Çalıştım

Telefonumu cebimden çıkardım. “Bu olanları videoya çekeyim bari. Çünkü anlatınca kimse inanmaz” diye düşündüm. Gördüğüm yerleri videoya çekmeye başladım. Derken yol kenarında bir arkadaşımı gördüm. “Senin ne işin var burada? Hadi annem beni geçmiş yıllara gönderdi; sen neden buradasın?” dedim. Arkadaşım bana cevaben dedi ki “Benim de falan akrabam şehit oldu [1]Türk İslam kültüründe şehitlerin ruhlarının diğer ölülerinkinden farklı olarak, istedikleri zaman dünyaya dönebildiklerine inanılır. O bazen eski günleri çok özleyip tekrar yaşamak için zamanda geriye gidiyor. Bazen beni de götürür ama bunu kimseye söyleme.”  

Yaşadığım yerde çok sevdiğim bir amca var. Onun gençliğini çok merak ederdim hep. Kendi kendime dedim ki “Koşarak evine gideyim ve onun gençliğini de göreyim.” Tam o amcanın evine doğru koşarak giderken uyandım. Uyandığımda ilk yaptığım şey telefonumu kontrol etmek oldu. Acaba gerçekten videoya çekebilmiş miydim yaşadıklarımı? Çektiğim video telefonumda duruyor mu diye telefonumun video galerisini 2 kere kontrol ettim. Sonuçta gördüklerim birer rüya olduğu olduğu için gerçek hayattaki telefonumda herhangi bir video kaydı yoktu.

Uyandıktan Sonra Aldığım Şaşırtıcı Cevaplar

Yataktan kalktım. Annemin yanına gittim. “Anne ben sana bir şey soracağım: Sen hiç gençliğinde bizim evin önünde bir kadınla tartışmış olduğunu filan hatırlıyor musun?” dedim. Annem “Bu da nereden çıktı şimdi?” dedi. Bense “Sordum sadece. Böyle tokat falan attığın birisi oldu mu?” dedim. Annem “Evet. Babanla yeni evlendiğimiz sıralar Ayşe yengen bizden hep süt satın alırdı. Satın aldığı sütlerin ücretini de ay sonunda toplu öderdi. Bense bir kağıda Ayşe yengenin her ay ne kadar süt aldığını yazardım. Bir gün Ayşe yengen bana ‘Senin yazdığın ücret yanlış. Hilecisin!’ dedi. Ben de sinirlenmiş ve ona tokat atmıştım.” dedi. 

Sonra babamın yanına gidip, ona “Baba, senin gençliğinde hiç motorun oldu mu?” dedim. Babam bana dedi ki “Eski albümlerde mi gördün bunu? Evet, bir zamanlar bir tane kırmızı motorum vardı. Sonra o motoru amcana vermiştim…” Rüyamda gördüğüm arkadaşımın ise bir akrabası gerçekten de bir süre önce şehit olmuş. Bunu da sonradan araştırıp öğrenmiştim.  

Daha böyle neler neler yaşadım. Yaşadığım buna benzer bazı paranormal deneyimlerin bazılarının etkisinden aylarca çıkamadığım olmuştu hatta… İnanması zor gelebilir belki size ama bu yaşadıklarımın ve anlattıklarımın hepsi gerçektir.

Ana Sayfa * Paranormal Deneyimler 

Bu gönderiyi ne kadar beğendiniz?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

Dipnotlar

Dipnotlar
1Türk İslam kültüründe şehitlerin ruhlarının diğer ölülerinkinden farklı olarak, istedikleri zaman dünyaya dönebildiklerine inanılır
Keşfet