Skip to content

Vatikan’ın İstihbarat Cinleri

Yazar Abdurrahman Dilipak Yeni Akit gazetesinde çok ilginç bir yazı kaleme aldı. Yazının başlığı L’exorcism and Demonism! Yazısında Vatikan’ın istihbarat faaliyetlerinde kullanmak üzere cinleri kiraladığını iddia ediyor…

Dilipak, yazısında şöyle diyor: Nedir bu L’exorcism ya da Demonizm ve nereden çıktılar? Merak ediyorsanız; L’exorcism şeytan kovma, Demonizm ise Şeytancılık, Şeytanla mücadele anlamına gelir… Bunlar Vatikan teolojisinde iki önemli bilim dalıdır. Vatikan’ın bu iki konuda kanun ve yönetmelikleri vardır. Bu kurallar tüm Katolik kiliseleri için geçerlidir. Bu kurallar Vatikan’ın diplomatik misyonları için bağlayıcıdır.

Evet, evet, kiliseler şeytan kovma işlemi yapıyor! Sürgün edilen şeytanlar yargılanıyor, cezalandırılıyor, hapsediliyor ya da kilisenin yönetimine giriyor. Yani şeytanlarla anlaşıyorlar ve onları işe alıyorlar. İstihbarat toplamak için şeytanları kullanıyorlar. Bazı iblisleri Vatikan tarafından seçilen insanları avlamak için kullanıyorlar.

Ezoterik Savaş Sadece İblisleri Kapsamıyor!

Abdurrahman Dilipak, Fethullah Gülen’in müritlerinin şeytanların yardımıyla istihbarat topladığını da iddia etti. Ve iddialarına devam etti: “Ezoterik bir savaş var. Mehdi, yani Mesih talimat bekliyor. Gog ve Magog’u üretmek için laboratuvarlarda çalışan bilim adamları ve gen mühendisleri var. Bazı iddialara göre Süleyman peygamberin ahit sandığı açıldı. Mesih ve Mehdi çoktan geldi. Ama siz bilmiyorsunuz.

Ana Sayfa

Soru sor, cevap yaz, yorum yap, kendi hikayeni anlat... Burası senin; istediğini yazabilirsin.