Vatikan’ın İstihbarat Cinleri

0
(0)

Yazar Abdurrahman Dilipak Yeni Akit gazetesinde çok ilginç bir yazı kaleme aldı. Yazının başlığı L’exorcism and Demonism! Yazısında Vatikan’ın istihbarat faaliyetlerinde kullanmak üzere cinleri kiraladığını iddia ediyor…

Dilipak, yazısında şöyle diyor: Nedir bu L’exorcism ya da Demonizm ve nereden çıktılar? Merak ediyorsanız; L’exorcism şeytan kovma, Demonizm ise Şeytancılık, Şeytanla mücadele anlamına gelir… Bunlar Vatikan teolojisinde iki önemli bilim dalıdır. Vatikan’ın bu iki konuda kanun ve yönetmelikleri vardır. Bu kurallar tüm Katolik kiliseleri için geçerlidir. Bu kurallar Vatikan’ın diplomatik misyonları için bağlayıcıdır.

Evet, evet, kiliseler şeytan kovma işlemi yapıyor! Sürgün edilen şeytanlar yargılanıyor, cezalandırılıyor, hapsediliyor ya da kilisenin yönetimine giriyor. Yani şeytanlarla anlaşıyorlar ve onları işe alıyorlar. İstihbarat toplamak için şeytanları kullanıyorlar. Bazı iblisleri Vatikan tarafından seçilen insanları avlamak için kullanıyorlar.

Ezoterik Savaş Sadece İblisleri Kapsamıyor!

Abdurrahman Dilipak, Fethullah Gülen’in müritlerinin şeytanların yardımıyla istihbarat topladığını da iddia etti. Ve iddialarına devam etti: “Ezoterik bir savaş var. Mehdi, yani Mesih talimat bekliyor. Gog ve Magog’u üretmek için laboratuvarlarda çalışan bilim adamları ve gen mühendisleri var. Bazı iddialara göre Süleyman peygamberin ahit sandığı açıldı. Mesih ve Mehdi çoktan geldi. Ama siz bilmiyorsunuz.

Ana Sayfa

BU İÇERİĞİ NE KADAR BEĞENDİNİZ?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

Via Google Haberler'de takip edin
Keşfet

Paranormal Haber sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin