“Uzaylılar Var ve ABD ile Anlaşma Yaptılar”

Uzaylılar hakkında ilginç açıklamalar yapan İsrail Eski Uzay Güvenlik Şefi Prof. Haim Eshed, uzaylıların ABD ile anlaşma yaptığını söyledi.

Prof. Haim Eshed Uzaylılar Var
Prof. Haim Eshed

İsrail’in eski Uzay Güvenlik Birimi Şefi Prof. Haim Eshed, uzaylılar hakkında ilgi çekici bir yorumda bulundu. Eshed, uzaylıların var olduğunu, insanlar hazır olmadığı için ortaya çıkmadıklarını ve ABD ile anlaşma yaptıklarını söyledi.

İsrail basınında yer alan haberde, İsrail’in 1981’den 2010’a kadar uzay güvenliği programını yöneten Eshed, “Trump (uzaylıların varlığını) açıklamanın eşiğindeydi, ancak uzaylılar “Bekle, önce insanlar sakinleşsin diyorlar” dedi. Önce bizim aklı başında ve anlayışlı olmamızı istiyorlar” ifadeleri yer aldı. Prof. Eshed, ABD hükümeti ile uzaylılar arasında bir anlaşma olduğunu söyleyerek, “Burada deneyler yapmak için bizimle bir sözleşme imzaladılar. Onlar da araştırıyorlar ve evrenin anlamaya çalışıyorlar ve bizi yardımcı olarak istiyorlar” dedi. 87 yaşındaki emekli general Mars’ta gizli bir yer altı üssünün de olduğunu söyledi.

The Jerusalem Post’ta yer alan haberde Prof. Eshed’e, bu bilgiyi neden şimdi paylaştığına sordu. 87 yaşındaki Prof. Eshed, “Bunları beş yıl önce söyleseydim beni hastaneye kaldırırlardı. Ancak bugün şimdiden farklı bakıyorlar. Kaybedecek bir şeyim yok. Derecelerimi ve ödüllerimi aldım. Yurt dışındaki üniversitelerde saygın bir yerim var ve oralarda da eğilim değişiyor” açıklamasında bulundu.

İndiatimes

Okuduklarını nasıl buldun?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Arkadaşlarınla paylaşmak ister misin?
Abone Ol

Leave a Reply