İçime Cin Girdi

25
0
(0)

Cinli Korku Hikayeleri – Uykuda Kınalanmak ve İçime Cin Girdi başlıklı 2 cin hikayesini aşağıda okuyabilirsiniz. Hikayelerin anlatıcıları, söz konusu olayları bizzat yaşadıklarını iddia ediyorlar.

Uykuda Kınalanmak

Ben bundan bir ya da iki sene önce tek başıma mezarlığa girebilecek kadar cesarete sahiptim ama cin, ruh ve benzeri şeylerle uğraşmaya başladıktan sonra tek başıma lavaboya bile gidemez oldum… Bundan yaklaşık altı ay önce, amcam bana bir hikaye anlatmıştı. Gerçekten korkmuştum ama amcama “saçma” deyip geçtim. Gece aklıma o hikaye geldi ve uyuyamadım. Bir süre sonra yorgunluğun etkisiyle dalmışım. Uyandığımda gece saat 02:00 ya da 03:00 olmalıydı. Aklıma yine amcamın hikayesi geldi. Korkmaya başladım. Lambayı açmak istiyordum ama lamba yatağıma çok uzaktı. Ben de yerimden kalkacak cesareti bulamıyordum. Sonra (Beş dakika kadar sonra sanırım) odamın kapısı açıldı. 

Önce babam zannettim çünkü babam bazen gece gelir ve beni kontrol ederdi. Ama babam değildi. Daha doğrusu hiçbirşey değildi. Kapı kendi kendine açılmıştı ve ben iyice korkmaya başlamıştım. Gözümü kapattım ve uyumaya çalıştım ama olmuyordu. Sesler duymaya başladım ve merakla gözümü açtım. Karşımda 1.80 boylarında, yüzü karanlık ve siyah kıyafetli biri, daha doğrusu bir şey vardı. Hiçbir şey demeden doğruca bana bakıyordu. Çok korkuyordum ama bir şey diyemiyor hatta kımıldayamıyordum. Yanıma yaklaştı ve üzerime doğru eğildi. Bu pozisyonda bana oldukça yaklaşmış olmasına rağmen yüzünü seçemiyordum hala nedense. Bana Arapça bir şeyler söyledi ve en sonunda bağırdı. 

Ben korkudan yatağımda büzülmüş, olduğum yere sinmiştim. Sonra aklıma dua okumak geldi ve okudum. Hızlıca kapıdan dışarı çıktı ve salona doğru gitti. Ben yerimde durur muyum?! Hemen annemle babamın yatak odasına koştum. Ama annem yerinde yoktu. Babamı uyandırmaya çalıştım; uyanmadı. Ama yanımda babam olduğu için korkmuyordum. Bu şekilde uyudum. Sabah uyandığımda ellerimde kına vardı ve yatağımda uyuyordum. Hemen annemin yanına gittim ve gece nerede olduğunu sordum. Annem de “Yatıyordum” dedi ve ben çılgına döndüm. Hemen odamın kapısına baktım (kendi odamın). Açıktı. Annem ve babama sordum. Onlar açmamıştı. Yani gece kapıyı “o” açmıştı.

Related Posts

İçime Cin Girdi

Başımdan geçenler, eskiden oturduğumuz bir evde başladı ve buna şahit olan çok insan var. O zamanlar o eve yeni taşınmıştık. Ben de o zaman 18 yaşındaydım. Namazlarını ihmal etmeyen biriydim ama iradem zayıftı… Başlarda normal bir yaşantımız vardı. O akşama dek… Yatağımda uzanmış, uyuyordum. Koridordan gelen ayak seslerine uyandım. “Bir şey”in bana doğru yaklaşmakta olduğu hissine kapıldım. Bir süre zihnime doluşan kötü düşünceleri, kuruntuları atmaya çalıştım. Sonra sesler aniden kesildi. Arkamda olduğunu hissediyordum. Döndüğümde, havada duran simsiyah top şeklindeki varlık (karabasan) içime girdi.

Ellerim, ayaklarım o anda titremeye başladı. Nefes alamadım. Donup kalmıştım. Bu olay 15 saniye kadar sürdü. Sonra kendime geldim. Derin bir nefes aldım. Evdekilere bu olayı yansıtmak istemedim çünkü kimsenin korkmasını istemiyordum. Sonraki gecelerde, rüyalarım hep kabuslarla geçmeye başladı. Bir gece, ellerimin ve ayaklarımın tutulduğunu ve bir taraftan da boğazımın sıkıldığını hissettim. Bu olaylar artık her akşam başıma gelmeye başlamıştı. Bir gece de çok güzel bir rüya gördüm. Camide namaz kılıyor ve göğe yükseliyordum. O anda iki kişi beni yakalayarak kıblemi değiştirmeye çalışıyordu.

Uyandığımda yine her tarafım tutulmuştu ve hiçbir yere kıpırdayamıyordum. Boğazımı sıkıyor, saçlarımı çekiyorlardı. Birbirlerine isimleri ile hitap ediyorlardı.Tabii sonradan cin olduklarını anlamıştım. Onlara “Neden bana böyle yapıyorsunuz!” dedim. Onlar da dalga geçer gibi birbirlerine “Neden böyle yapıyorsun banal” deyip gülmeye başladılar. Her geçen gün, olaylar daha da sıklaştı ve artık gündüzleri de yanıma gelmeye başlamışlardı. En sonunda, aileme bu konuyu açmak zorunda kaldım. Çok yaşlı bir hocaya gittik. Hoca bana; güçlü olmamı, hiçbir şeyi gereğinden fazla düşünmememi ve yatmadan önce mutlaka dua okumamı söyledi. Onların insanlara bulaşmak için bu tip şeyleri bahane ederek musallat olduklarını söyledi.

Gerçekten de doğruydu. İradem, zayıftı ve memleketteki arkadaşlarımı gereğinden fazla düşünüyordum. Akşamları da dua okumayı unutuyordum. Hocanın dediğini yaptım ve artık eskisi gibi musallat olamıyorlardı. Akşamları dua okuyunca kesinlikle yanıma yaklaşamıyorlardı. Sadece yanımdan hızlı şekilde geçiyorlardı. Gün geçtikçe iradem güçleniyordu.Bir gün, namaz kılmak için abdest aldıktan sonra kulağıma bir şeyler fısıldanmaya başladı. Bana “İnsanların uzaylılar tarafından yaratıldığı, Allah’ın olmadığını, boş yere inandığımı…” söyledi bir şey. Ben de ona “Onun, insanların apaçık düşmanı olduğunu, beni yolumdan saptıramayacağını…” söyledim. O konuştuğum kişi, bence İblis’in ta kendisiydi.

Biz o evden taşındıktan sonra o evde yaşayan sonraki kiracılar da doğaüstü olaylar yaşamışlar. Evden çıkma nedenleri de hep bu yüzden olmuş. Şu anda 24 yaşındayım. Namazımı kılıyorum; ama çok kaza yapıyorum. Yaşadığım doğaüstü olayların bana bir yararı da oldu. Artık nerede olurlarsa olsunlar cinleri hissedebiliyorum. Onları göremiyorum ama nerede durduklarını fark ediyorum. Şimdi de hayatımdalar ama çok nadiren geliyorlar. Sadece uyurken yanıma gelip beni izliyorlar. Geldiklerinde zaten gözlerim faltaşı gibi açılıyor. Uyandığımı görünce kaçıyorlar. Şimdi iradem eskisinden daha güçlü.

Ana Sayfa Paranormal Deneyimler

BU İÇERİĞİ NE KADAR BEĞENDİNİZ?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

ParanormalHaber sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin