3 Kısa Yaşanmış Cin Hikayesi

Cin Çağırma Linki

Yaşanmış Cin Hikayesi 3: Çocukluğum hep sorunlu geçmişti. Dışlanmış ve arkadaş bulamamıştım. İnternette gezinirken “Bir cin arkadaşınız olsun ister misiniz?” tarzı bir yazı gördüm. Yazının linkine tıkladığımda çok şaşırdım: Sadece bir Arapça yazı ve yazının üstünde “Okumadan önce iyi düşün” yazan Türkçe bir başlık vardı.

İçime bir kurt düşmüştü ama kararlıydım, okuyacaktım. Okudum ve hiçbir şey olmadı. Hayal kırıklığına uğramıştım. Vakit epey geç olduğu için yatağıma uzandım ve uyumaya başladım. Geceyarısı tam uykuya dalmıştım ki bir ses duydum. Adımı söyleyen bir sesti bu. Kalktım ve etrafıma bakındığımda bir kız masamın üstünde oturuyordu!

Kız çok çirkindi ve ayakları tersti. Korkudan elim ayağım birbirine dolandı. Bayılmışım… Sabah beni annemler, yatağım yerine yerde baygın yatarken bulduklarında oldukça telaşlanmışlar. Olanları anlattığımda “Kabus görmüşsündür” deyip geçiştirdiler. Bilemiyorum; belki de haklıdırlar ancak ne olursa olsun anladım ki internette görülen her şeyi okumamak, her linke tıklamamak gerekiyor. Çünkü yanlışlıkla onları çağırmış olabiliriz.

Ana Sayfa * Paranormal Deneyimler 

Keşfet