3 Kısa Yaşanmış Cin Hikayesi

Cinlerle Dalga Geçmenin Bedeli

Yaşanmış Cin Hikayesi 2: Gençlik yıllarımda çok haylaz biriydim. Her şeyle dalga geçerdim ve bu umurumda olmazdı. Bir gün arkadaşlarla otururken konu cinlerden açıldı ve yine ben her zamanki haylaz tavrımla bu konuyla da dalga geçmeye başladım.

Arkadaşlarım “Aman yapma, etme, dur…” derken derken ben işi abartıp küfür etmeye başladım. Arkadaşlarımın uyarılarına rağmen geçmiştim dalgamı ama içimden bir ses başıma kötü bir şeyler geleceğini söylüyordu. Arkadaşlarla ayrılıp eve doğru yola çıktığımda bir anda karşımda bir kedi gördüm. İnanılmaz bir olay oluyordu; kedi benimle konuşuyordu. Gözleri bembeyazdı ve korkudan o an pek dikkat etmediğim bir şeyler söylüyordu.

Korkudan şok olmuş bir vaziyette koşa koşa eve gittim ve elime yüzüme su vurmak istedim. Elimi yüzümü yıkayıp kafamı yukarı kaldırdığımda aklım yerinden çıktı! Aynada değişik bir yaratık bana bakıyordu. Olduğum yerde çakılı gibi donup kaldım. Kaçmaya çalışıyordum ama bir şey beni olduğum yere sabitlemişti sanki! Bir an artık ne oldu, nasıl olduysa oldu ve kaçmayı başardım. Artık hayatımda hiçbir şeyle dalga geçmemeye çalışıyorum ve aynalara bakamıyorum…

Keşfet