Terazi Burcu Kişilik Özellikleri Aşk ve Aile Hayatı

Güneş Terazi Burcu’na 24 Eylül’de girip 23 Ekim’e kadar kalır. Terazi Burcu‘nun dostu Yay Burcu‘dur. Tabiatı havadır. Yıldızı Venüs‘tür (Zühre).  Terazi burcunda doğanlar Venüs yıldızının tesiri altındadırlar. Bu yıldız onlara evvela güzellik, sonra da güzelliğe karşı derecesiz bir aşk ve anlayış kabiliyeti verir.

Yengeç Burcu Karakter Özellikleri

İyi kalpli ve çok dürüst kimselerdir. Adaleti ve adil olmayı bir aşk derecesinde severler. Çok ve lüzumsuz konuşmayı sevmeyen insanlardır.

Hayatta mücadele gayretleri sonsuzdur. Doğduklarından itibaren ölünceye kadar bağlandıkları prensipler ve fikirler uğrunda savaşmaktan bir an dahi geri kalmazlar. Güzel ve temiz giyinirler. Zarif ve yüksek zevk sahibidirler. Rahatlarına pek düşkün olurlar. Hayatlarının devamlı surette huzur ve sükun içinde geçmesini isterler. Mizaçları sakin ve dengelidir.
Bununla beraber arada fevkalade bir hiddet gösterdikleri de görülür. Fakat bu hiddetleri pek çabuk sönüp gider. Katiyyen kinci değildirler. Her girdikleri muhite kolaylıkla uymasını ve arkadaşlarla dostluklarını devam ettirmesini bilirler. En basit muhitte olduğu kadar, en kibar ve aristokrat muhitte de kendilerini rahat hissederler.

En hafif mizaçlı kimselerle arkadaşlık edebildikleri gibi en ağırbaşlı ve sofu kimselerle de dostluk kurmasını ve bunun devam ettirmesini mükemmelen başarırlar.

Terazi Burcu Aşk ve Evlilik Hayatı

Aşk hayatları harikulade güzel ve tatlı geçer. En geçimsiz eşlerle bile herkesin gıpta edeceği bir aşk ve evlilik hayatı kurmakta da emsalsizdirler. Kaynanaları ve diğer hısım ve akrabaları ile mükemmel surette geçinirler. Eşlerini Yengeç Burcu’ndan seçtikler takdirde evlilik
hayatları sonsuz bir saadet ve bahtiyarlık içinde geçer.

Burçlar ve Tarihleri,
Burç Tarihleri,
Burçların Tarihleri

Koç Burcu: 21 Mart – 20 Nisan
Boğa Burcu: 21 Nisan – 21 Mayıs
İkizler Burcu: 22 Mayıs – 22 Haziran
Yengeç Burcu:23 Haziran – 22 Temmuz
Aslan Burcu: 23 Temmuz – 22 Ağustos
Başak Burcu: 23 Ağustos – 22 Eylül
Terazi Burcu: 23 Eylül – 22 Ekim
Akrep Burcu: 23 Ekim – 21 Kasım
Yay Burcu: 22 Kasım – 21 Aralık
Oğlak Burcu: 22 Aralık – 21 Ocak
Kova Burcu: 22 Ocak – 19 Şubat
Balık Burcu: 20 Şubat – 20 Mart

Burçların Uğurlu Ay Gün ve Geceleri

Burçların Yıldızlarının Birbirleriyle Dostluk ve Düşmanlıkları

2018 Yılının En Şanslı Burçları

https://youtu.be/6neu29LqHTo

Terazi Burcu’nun Aşk Hayatı

Bilinmeyen Yönleriyle Terazi Burcu

Terazi Burcu Genel Özellikleri

Okuduklarını nasıl buldun?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Arkadaşlarınla paylaşmak ister misin?
Abone Ol

Leave a Reply