Succubus (Sukkubus) İblisi Çağırma

İncibus ve Succubus İblisleri Hakkında Bilgi, Succubus İblisi Nasıl Çağırılır, Succubus İblisi / Cini Çağırmanın Sonuçları, İblis, Cin Çağırma Ayinleri Hakkında Uyarı…

İncibus ve Succubus İblisleri Hakkında Bilgi

Succubus ikinci seviye bir iblis / demondur. Eril cinsellik enerjisi ile beslenir. Incibus ise kadınları ayartan ya da onlara uykularında tecavüz eden efsanevi bir erkek şeytandır. Bunu yapmasının sebebi onları “cambion” doğurması için hamile bırakmaktır.

Succubus ise Incibus’un aksine erkeklerin rüyalarına girip onları baştan çıkaran erkek dişi iblislerdir. İncibus ya da Succubus’lar, eve davetsiz girip başka bir formda görünebilirler. Kurban, onları sadece bir rüya olarak algılar. 

Incibus, işe yarar canlı sperm üretemez. Spermi kendi türünün dişi haliyle yani “succubus” olarak bir erkek insandan edinir. Bazı kaynaklar, şunları iddia ediyor: Incibus, dişi insanın enerjisini emer. Birinin Incibus olduğunu normalden daha soğuk erkeklik cinsel organı ile anlayabilirsiniz. Incibuslar bir ilişkiyi tekrarlarlarsa çok yorulurlar ya da ölürler.

Succubus İblisi / Cini Çağırmanın Sonuçları

Burada bir ayin öneğini özetleyeceğimiz Sukkubus çağırma ayini sırası / sonrasında kişi eğer Sukkubus’u başarı ile çağırır ve memnun ederse:

  • Cinsellik içeren rüyalar görür
  • Sukkubus tarafından korunur
  • Cinsellik büyülerinde Sukkubus’tan faydalanır
  • Yanlızlık hissi tamamen yok olur.

Kişi başarı ile çağırır ancak memnun edemez ise:

  • Cinsellik içeren kabuslar görür
  • Vücudunda hafif yanıklar ortaya çıkar
  • Aşk hayatı Sukkubus tarafından yönetilir
  • Karşı cinse itici gelir.

Succubus İblisi Nasıl Çağırılır

Sukkubus’a özel mührü ayın son halinin tekamül ettiği salı günü çizip, yine aynı günün gecesinde şu sözleri söylemek gerekir: “Besticitum consolato veni ad me’vertat.Creon, Creon, Creon, cantor laudem omni-potentis, et non commentor. Stat superior carta bient laudem, omviestra principem da montem et inimicos meos ô prostantis vobis et mihi dantes que passium fieri sincisibus.”

Bu sözlerin 7 kez söylenmesi gereklidir. Her sözünüzde sanki bedeninizden mavi bir ışık mühür ile bütünleşiyormuş gibi hissedilmeli ve düşünceler bu yönde konsantre edilmelidir. 

İblis, Cin Çağırma Ayinleri Hakkında Uyarı

Yukarıdaki metin sadece demonizm konusunda ufak bir fikir vermesi için paylaşıldığı için metinde sözü geçen mührün çizimlerine yer verilmemiştir. Şahsen, özellikle yol açtıkları bazı psikolojik bozulmalar dolayısıyla bu tip ayin ve ritüellerin denenmesini doğru bulmuyorum. Ancak çok merak edip de illa ben deneyeceğim diyenler olursa internette demonizm, satanizm gibi konularda içerik yayınlayan ve paylaşım yapan çok sayıda sayfa ve forum bulabilirler. Oralara göz atmalarını önermekten başka bir şey yapamayacağım.

Okuduklarını nasıl buldun?
+1
1
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Arkadaşlarınla paylaşmak ister misin?
Abone Ol

No Responses

Leave a Reply