Erkek Arkadaşının Seni Daha Çok Sevmesini Sağlayacak 5 Sihirli Yöntem

0
(0)

Erkek arkadaşınla güzel bir ilişkin var ama onun seni daha çok sevmesini istiyorsun. Ona daha çok değer verdiğini ve onu kaybetmek istemediğini göstermek istiyorsun. Peki bunu nasıl yapacaksın? Bu makalede sana erkek arkadaşının seni daha çok sevmesini sağlayacak bazı yöntemlerden bahsedeceğiz. Bu yöntemler sayesinde ilişkin daha güçlü ve sağlam olacak. Hem sen hem de erkek arkadaşın daha mutlu olacaksınız. İşte erkek arkadaşının seni daha çok sevmesini sağlayacak 5 sihirli yöntem!

Erkek Arkadaşının Seni Daha Çok Sevmesini Nasıl Sağlayabilirsin?

Erkek arkadaşının seni daha çok sevmesini sağlamak için yapabileceğin bazı şeyler vardır. Bu şeyler hem ilişkinizi güçlendirecek hem de erkek arkadaşının sana karşı olan duygularını artıracaktır. İşte erkek arkadaşının seni daha çok sevmesini sağlayacak 5 ipucu ve bunlara örnekler:

  1. Birbirinizi garantiye almayın. Uzun süreli ilişkilerde taraflar birbirine hiç gitmeyecekmiş gibi davranmaya başlayabilir. Bu da hem kişilerin hem de ilişkinin yıpranmasına sebep olur. Erkek arkadaşının seni daha çok sevmesini istiyorsan ona sürprizler yap, onu şaşırt, onunla yeni şeyler denemeye açık ol. Böylece ilişkinizdeki heyecanı canlı tutabilirsiniz. Örneğin, ona doğum gününde romantik bir akşam yemeği hazırlayabilir, onu hiç beklemediği bir anda işten alıp pikniğe götürebilir ya da onunla birlikte paraşütle atlayabilirsin.
  2. İyi bir dinleyici ol. Erkek arkadaşınla iletişiminiz ne kadar iyi olursa ilişkiniz de o kadar iyi olur. Erkek arkadaşın sana bir şey anlatırken onu dikkatle dinle, duyduklarını tekrarla, soru sor, cesaretlendir ve konuşmayı özetle. Böylece ona değer verdiğini ve onu anlamaya çalıştığını gösterirsin. Örneğin, erkek arkadaşın sana işte yaşadığı bir sorundan bahsediyorsa ona “Seni çok üzmüş olmalı.” ya da “Bu durumda ne yapmayı düşünüyorsun?” gibi şeyler söyleyebilirsin.
  3. Ona sevgini göster. Erkek arkadaşının seni daha çok sevmesini istiyorsan ona senin de onu sevdiğini hissettir. Ona sık sık sarıl, öp, dokun. Ona güzel sözler söyle, iltifat et, takdir et. Onun için küçük jestler yap, mesela sevdiği yemeği pişir, sevdiği filmi izle, sevdiği müziği dinle. Örneğin, erkek arkadaşına “Seninle gurur duyuyorum.” ya da “Sen benim hayatımın aşkısın.” gibi şeyler söyleyebilirsin.
  4. Onu olduğu gibi kabul et. Erkek arkadaşın mükemmel değildir ve sen de öyle. Onun hatalarını ve kusurlarını görmezden gelmek yerine onları kabullenmeye çalış. Onu değiştirmeye ya da eleştirmeye çalışma. Onun kişiliğine, zevklerine, hobilerine saygı duy. Onun farklılıklarını zenginlik olarak gör. Örneğin, erkek arkadaşın futbola bayılıyorsa ama sen pek ilgilenmiyorsan onunla maç izlemeye katılabilir ya da onunla maç hakkında konuşabilirsin.
  5. Kendine iyi bak. Erkek arkadaşının seni daha çok sevmesini istiyorsan kendine de iyi bakmalısın. Kendine güvenen, mutlu, sağlıklı ve bakımlı bir kadın olmaya çalış. Kendini geliştirmek için yeni şeyler öğren, hobiler edin, spor yap, kitap oku. Kendine zaman ayır ve kendi hayatını yaşa. Örneğin, erkek arkadaşınla her gün görüşmek yerine arada bir arkadaşlarınla vakit geçirebilir ya da erkek arkadaşınla aynı ilgi alanlarına sahip olmadığın konularda kendini geliştirebilirsin.

Sonuç

Bu makalede, erkek arkadaşının seni daha çok sevmesini sağlayacak bazı yöntemler verdik. Umarız bu yöntemler sana yardımcı olur ve ilişkini daha iyi bir noktaya taşırsın. Unutma, erkek arkadaşının seni sevmesi için ona saygılı, ilgili ve anlayışlı davran. Ona güven ver ve onu destekle. Ona sürprizler yap ve onu mutlu et. Ve en önemlisi, ona seni sevdiğini söyle! Bunu yaparsan, erkek arkadaşın sana daha çok bağlanacak ve ilişkiniz daha güzel olacak! Başarılar!

Bu gönderiyi ne kadar beğendiniz?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

Keşfet