Sana Kötülük Yapandan İntikam İçin

Kötülük yapan bir zalimden intikam almak için… Esmai Berhetiyye’den “Turanin” ismi şerifini, her gece bin (1000) defa oku.

Kötülük yapan bir zalimden intikam almak için… Esmai Berhetiyye‘den “Turaninismi şerifin, her gece bin (1000) defa oku. Ardından şöyle diyerek tevkil et (vekalet ver): ”Ey bu ismi şerifin hüddamı! Bana yapılan zulmün karşılığını alman için seni vekil ediyorum. Falan zalimden intikamımı al.”

Bu şekilde zikir ve dua etmeye devam edersen üç geceye varmadan Allah c.c. o zalime layık olduğu cezayı verir.

Kötülük Yapan Birinden İntikam Almak İçin

Turanin - Sana Kötülük Yapandan İntikam İçin
Turanin

Gizli İlimler Ana Sayfası

Büyü. Büyü nedir? Büyü belirtileri. Büyü bozma. Kuranda büyü bozma duası. Büyü bozma duası. Büyü çeşitleri. Vefk. Büyüsü. Kara büyü nedir? Aşk büyüsü. Aşık etme büyüsü. Bağlama büyüsü. Papaz büyüsü. Papaz büyüsü nedir? Domuz yağı büyüsü. Geri getirme büyüsü. Ayırma büyüsü. Uzaktan büyü bozmak için okunacak dualar. Ölüm büyüsü. Eşler arasında büyü belirtileri. Süryani büyüsü. Büyü yapılan insanlardaki belirtiler. Yedirilerek yapılan büyü belirtileri. Sabun büyüsü. Canbar büyüsü. En tehlikeli büyüler. Adet kanı büyüsü. Büyü bozan hocalar. Büyüden korunma duası. Kabala büyüsü. Tuz ile büyü anlama. Yumurta büyüsü. Nohut büyüsü. Bozulmayan büyüler nelerdir? Kaşık büyüsü.

Okuduklarını nasıl buldun?
+1
0
+1
1
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
Arkadaşlarınla paylaşmak ister misin?
Abone Ol