Rüyada Mont – Manto Görmek

Rüyada bir mont sahip olduğunu görmek asalete ve çalışkanlığa işarettir. Astragan manto giymiş bir kadın görmek sevinç ve huzura işaret eder.

Rüyada Mont – Manto Görmek Nasıl Tabir Edilir

Rüyada mont veya manto cinsinden bir şey görmek genel olarak nimet, sağlık, güvenlik ve zenginlik gibi kavramlarla yorumlanır. Ancak bu noktada görülen mont, manto ve benzeri kıyafetler kadar söz konusu eşyaların ne şekilde kullanıldığını görmek de önemlidir. Örneğin rüyada bir mont giydiğini yahut üzerinde zaten bir mont olduğunu görmek detayda farklı yorumlansa da genel olarak nimete yorumlanır.

Giyerken görmek erişilecek bir nimete işaret eder. Zaten üzerinde bir mont olması ise erişilecek değil halihazırda sahip olunan nimete işaret eder. Ancak bunların tersi durum yani üzerinden montunu çıkarmak ise sahip olunan bir nimetin elden gideceğine işaret eder.

Bununla beraber üzerinden mont çıkarmanın olumlu yorumlandığı durumlar da söz konusudur. Örneğin eğer rüyada; kişinin üzerinden mont çıkarması rüyadaki bir yaz mevsimi veya sıcak havada gerçekleşiyorsa bu bir sıkıntıdan kurtulmaya işaret eder. Ferahlama, rahatlama anlamına gelir.

Yazın mont giymek; üzüntü, keder ve sıkıntıya işaret eder.

İş vb. Teklif Almaya İşaret Eder

Rüyada kişinin üzerine mont giymesi, manayı değiştirecek farklı bir durum içermiyorsa teklif almak, iş yapmak gibi anlamlara gelir. Çünkü bu mont, pardesü vb. cinsinden kıyafetler kendisi ile iş yapılacak şeyler anlamında yorumlanır.

Rüyada yeni mont aldığını görmek yeni iş imkanları ve para, zenginlik ile tabir edilirken eski mont almak veya giymek; bunun tam tersi olan, parasızlık ve geçim sıkıntısı şeklinde tabir edilir.

Yakın Çevre, Aile ve Misafire de Yorumlanır

Mont giymek sıklıkla kendisine sığınılan kimse şeklide de tabir edilir. Bu durumda montun renkleri bu kişinin erkek mi kadın mı olduğu konusunda ipuçları verebilir.

Sığınılacak kişi anlamının yanında kişinin ailesi, çocukları ve yakın çevresine de yorulur. Bu gibi durumlarda mont giymek gelecek bir misafir şeklinde de tabir edilir.

Rüyada Mont Yırtılması

Montunun veya pardesünün yırtıldığını görmek yoksulluğa işaret eder. Ancak boydan boya yırtıldığını görmek ise tam tersi şekilde sıkıntıdan kurtulmaya işaret eder. Bir kadının görmekte olduğu mantonun yırtılması ise bir ayıbın ortaya çıkacağı anlamına gelir.

Rüyada Astragan Manto Görmek

Rüyada böyle bir mantoya sahip olduğunu görmek, asalete ve çalışkanlığa işarettir. Astragan manto giymiş bir kadın görmek, sevinçli ve huzurlu günlere işaret eder.

Rüya Tabirleri Ana Sayfası

Kategori İçeriği: Rüya tabirleri dini, yeni rüya tabirleri, rüya tabirleri ihya, neden rüya görürüz, rüya tabirleri sözlüğü a-dan z-ye, dinen rüya tabirleri, rüyada ayı görmek, rüyada bir, rüya tabirleri diyanet, rüyada ağlamak, rüyada abi görmek, rüyada sevdiğini görmek, rüyada anne görmek, nedir, ne demektir, ne anlama gelir, neye işaret eder, nasıl yorumlanır…

Okuduklarını nasıl buldun?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Arkadaşlarınla paylaşmak ister misin?
Abone Ol

Leave a Reply