Rüyada Kedi Görmek

0
(0)

Rüyada kedi görmek hırsızlık hastalık, haciz, borç, tazminat, korku, düşmanlık gibi anlamlara yorumlanır. Ancak hizmetçi, koruyucu, sihirbazlık anlamına geldiği durumlar da mevcuttur.

Rüyada Kedi Görmek

Rüyada kedi görmenin anlamı nedir? Rüya tabiri ilmine göre rüyada kedi görenleri gelecekte neler bekliyor?.. Rüyada görülen kedi, rüya tabiri ilmine göre daha çok çevremizde mevcut bulunan yahut gelecekte karşılaşacağımız insanların nitelikleri ile ilgili bilgiler verir. Ancak hemen her rüyada olduğu gibi anlam ve mesajları bununla sınırlı değildir. 

Rüyada Görülen Kedi Kimleri Temsil Eder

Meşhur rüya tabiri üstadlarından olan Molla Cami’ye göre; rüyada görülen kedi, hizmetçidir. Koruyucu şeklinde de tabir edilir. Bazı tabirciler rüya sahibinin ev halkından olan bir hırsız şeklinde yorumlarlar. Bazı tabirciler ise kedinin dişisi; hilekar kötü bir hizmetçi kadındır derler. Bazense bir şahsın etrafında dolaşıp onu korumaya çalıştığı halde, o şahsa hem zararı hem de faydası dokunan bir adama yorumlanır. Bazen de kedi evladın terbiyesi hususunda çok hırslı olan kadına, dominant bir anneye işarettir.Misk kedisi dış görünüşü kötü, huy ve karakteri iyi olan bir adama işarettir

Gerçekleşen Fiil ve Durumlara Göre Anlamı

Rüyada kedi görmenin anlamı gerçekleşen fiil ve durumlara göre farklılık gösterir. 

Kedi Isırması

Bir kimseyi rüyada erkek bir kedi ısırır veya tırmalarsa o kimse hasta olur. Eğer bu kedi yabani ise söz konusu etkinin daha da şiddetli olacağı anlamına gelir. ğer ısıran kedi dişi ise ve özellikle ev kedisi ise bu; rüyayı gören kişinin bütün sene boyunca rahat ve huzurlu olacağı anlamına gelir.

Kediyle Boğuşmak

Kedi ile boğuşup, bu mücadelede mağlup olan kimse yakalandığı hastalık, üzüntü ve kederinden acilen kurtulur. Rakip veya düşmanları def etme anlamına da gelir. Eğer kedi kaybolursa, rüyayı gören kişinin hastalık veya üzüntü ve kederi fazlasıyla artar. Bazen bu rüya dünyanın düzeninin bozulmasına işarettir. Rüyada kedinin bir insanı tırmalaması veya kanını akıtması yahut gözünü çıkarması, düşmanlığı açık olan bir düşmana işarettir.

Kedi Satmak

Rüyada kedi sattığını görmek; mal, para vb. mülkünden başka insanlara karşılıksız olarak vermek anlamına gelir.

Kedi Eti Yemek

Kişinin rüyasında kedi eti yediğini görmesi geleneksel tabirde o kişinin sihirbazlık öğreneceğine yorumlanır. Bununla beraber söz konusu rüyanın güncel versiyonu; ilgili kişinin meslek, spor, beceri, öğrencilik vb. bir konuda kendisine faydalı olabilecek bazı hile veya numaralar, sırlar, özellikle sunum şekilleri öğreneceği şeklinde yorumlanır.

Kedi Sütü İçmek

Rüyanızda kedi sütü içtiğinizi görmeniz; kavga ve düşmanlığa işaret eder. Hafif bir hastalığa yakalanılacağı şeklinde de yorumlanır. 

Kedi Olduğunu Görmek

Kendisini bir kedi şeklinde veya kediye dönüşürken gören kişi hırsızlık veya gerçekte kendisine faydası olmayan işlerle geçinmeye çalışacak demektir.

Eve Kedi Girmesi

Rüyada bir eve bir kedinin girdiğinin görülmesi, gerçek hayatta o eve hırsız gireceği anlamına gelir. 

Kedinin Bir Şey Çalması

Eğer dişi kedi rüyada, insandan bir şey çalarsa, o kişi gerçek hayatta ya borç ödemek yahut da tazminat ödemek zorunda kalacak demektir. Bu ayrıca haciz anlamına da gelir.

Kedi ve Farenin Arkadaş Olması

Kedinin fare ile ve kurdun koyunla ittifak, işbirliği halinde görülmeleri nifak ve riyaya delalet eder. Dünyanın düzeninin bozulacağı anlamına da gelir. Genel olarak rüyada birbirlerine zıt olan herşeyin ittifak halinde bulunmalarının tabiri de böyledir.

Kedi Doğurmak

Rüyada kedi doğurduğunu görmek, kişinin gerçek hayatta doğacak çocuğunun ileride hırsız olacağı anlamına gelir. 

Ana Sayfa

BU İÇERİĞİ NE KADAR BEĞENDİNİZ?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

Keşfet

Paranormal Haber sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin