Rüyada Asker Görmek

Rüyada üniformalı veya yüksek rütbeli asker görmek, şan ve şöhrete işaret eder. Aynı zamanda asker kuvvet demektir.

Rüyada Asker Görmek Nasıl Tabir Edilir

Rüyada üniformalı veya yüksek rütbeli asker görmek, şan ve şöhrete işaret eder.  Aynı zamanda asker kuvvet demektir. Askerle konuştuğunu görmek, işlerde zorluk çekmemeye işarettir. Bazı kere de asker görmek, zafer ve zalimlerden intikam almak ile tabir edilir.

rüyada asker görmek nasıl tabir edilir, rüya tabirleri dini, yeni rüya tabirleri, rüya tabirleri ihya, neden rüya görürüz, rüya tabirleri sözlüğü a-dan z-ye, dinen rüya tabirleri, rüyada ayı görmek, rüyada bir, rüya tabirleri diyanet, rüyada ağlamak, rüyada abi görmek, rüyada sevdiğini görmek, rüyada anne görmek, nedir, ne demektir, ne anlama gelir, neye işaret eder, nasıl yorumlanır,

Şehre Asker Geldiğini Görmek Neye İşaret Eder

Rüyada bir şehre veya bir mahalleye veya bir sokağa asker geldiğini görmek, yağmur ile tabir edilir. Askerin geldiği görülen şehre veya beldeye yağmur yağar..

Rüyada Sancak Görmek Ne Anlama Gelir

Bir kimsenin asker bayrağı yani sanca görmesi, halkın kendisine tabi olduğu alim veya abid (yani çok ibadet eden kişi) ya da zengin ve cömert bir kimseye işaret eder. Rüyada görülen kırmızı bayraklar, savaş ve çatışmaya, sarı bayraklar, salgın hastalık, yeşil renkli bayraklar da hayırlı bir sefere işaret eder.. Beyaz bayraklar görmek yağmura, siyah bayraklar da kıtlığa işarettir.

Kararsız Kişinin Sancak Görmesi Ne Demektir

Ne yapacağını bilmez birinin rüyada asker bayrağı görmesi, hayretten kurtulup selâmete ereceğine işarettir. Kişinin hayretten kurtulması demekten kasıt; içinde bulunduğu kafa karışıklığından kurtulmasıdır. Rüyasında asker bayrağı yani bir diğer deyişle sancak gören kişi, gerçek hayatta kararsızlık veya duygu ve düşünce karmaşası içinde konularda nihayet düşüncelerini toplayacak ve net bir karara varacaktır.

Geleneksel tabir dilinde “selamete ereceğine işarettir” denmesinden kasıt ise söz konusu hususta verilecek kararın hayırlı ve faydalı olacağıdır.

Bir Bayanın Sancak Görmesi Ne Anlama Gelir

Bekar veya dul bir bayanın rüyada asker bayrağı yani sancak görmesi evliliğe işaret eder.

Rüya Tabirleri Ana Sayfası

Kategori Örnek İçeriği: Rüya tabirleri dini, yeni rüya tabirleri, rüya tabirleri ihya, neden rüya görürüz, rüya tabirleri sözlüğü a-dan-ye, dinen rüya tabirleri, rüyada ayı görmek, rüyada bir, rüya tabirleri diyanet, rüyada ağlamak, rüyada abi görmek, rüyada sevdiğini görmek, rüyada anne görmek, nedir, ne demektir, ne anlama gelir, neye işaret eder, nasıl yorumlanır.

Okuduklarını nasıl buldun?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Arkadaşlarınla paylaşmak ister misin?
Abone Ol

Leave a Reply