Rüyada Asılmak İdam Edildiğini Görmek

Rüyada asılmak ne demek, rüyada asılmak ne anlama gelir, neye işaret eder, anlamı nedir…

Rüyada Asılmak Nasıl Tabir Edilir

Rüyada asılmak, bilhassa rüyayı gören kişinin gerçek hayattaki statüsüne göre birçok farklı şekillerde hatta bazen birbirinin tam zıddı şekillerde tabir edilir. 

Terfi Şeklinde Yorumlanır

İmam Nablusi demiştir ki: Valiliğe ehil olan bir kimsenin rüyada asıldığını görmesi, vali olacağına işarettir. Nablusi’nin yorumunu güncelleştirmek ve genelleştirmek gerekirse ana hatlarıyla şu sonuç çıkar: Özellikle bürokratlar başta olmak üzere, konusunda ehil ve terfi etmek için gerekli donanıma sahip birisi, eğer rüyada asıldığını görürse bu; onun terfi edeceği anlamına gelir.

rüyada asılmak idam edildiğini görmek ne anlama gelir

Erişilecek Nimetlere İşaret Eder

Rüyada asılmak, yücelik ve nail olacağı nimetlere işaret eder.

Bir Şehirde İdam Edildiğini Görmek

Rüyada bir şehirde idam edildiğini görmek, idam edildiği şehrin şerefi nispetinde erişeceği reisliğe işaret eder. Yani bu tip bir rüyada; asıldığını görmek kadar, asıldığını gördüğü şehrin özellikleri de önemlidir. Örneğin eğer rüyayı gören kişi İstanbul veya Ankara gibi çok büyük bir şehirde idam edildiğini görürse kişinin erişeceği yöneticilik makamının yetki ve kapsamı da o denli büyük olacaktır.

Nispeten küçük bir şehirde idam edildiğini görmek de aynı şekilde nispeten daha düşük bir seviyedeki yöneticilik nimetine erişileceğine işaret eder.

Tabir Görenin Fakir veya Zengin Oluşuna Göre Değişir

Yine rüyada asılmak, fakirler hakkında hayra ve gizli şeylerin meydana çıkmasına; zenginler hakkında ise şerre ve işlerinin bozulmasına işarettir.

Zaten Ölü iken İdam Edilmek

Hem ölü, hem de o halde yine idam edildiğini görmek, dini bozukluğa ve fakat dünyanın şeref ve yüksek makamlarına işaret eder.

Bekarın Evleneceğine İşaret Eder

Bekâr bir adamın rüyada idam edildiğini görmesi, evleneceğine işarettir.

Gemi Yahut Deniz Yolculuğu Sırasında İdam Edilmek

Deniz üstünde bir gemi yahut vapur cinsinden bir taşıtta yolculuk yapan biri, rüyada asıldığını görse, bu rüya onun hakkında hayra işaret eder. 

İdam Edilmiş Birinin Etini Yemek

Rüyada idam edilmiş birinin etinden yediğini görmek, ileri gelen birtakım kimselerden menfaat teminine işaret eder.

Rüya Tabirleri Ana Sayfası

Okuduklarını nasıl buldun?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Arkadaşlarınla paylaşmak ister misin?
Abone Ol

Düşünceni veya kendi yaşadıklarını yazmak ister misin?