Rüyada Asil Birini Görmek

Rüyada asil birini görmek kalp temizliğine ve yüksek dereceye işaret eder. Bu rüya, bazı kere de düşmanlara karşı üstün gelmeye işarettir. Rüyada asil birini görmek ne anlama gelir, asil bir kimse görmek nasıl tabir edilir, ne demektir?

Düşmanlara Üstün Gelmeye İşaret Eder

Rüyada soy ve nesepçe asil birini görmek, kalp temizliğine, güzel itikada, yüksek dereceye işaret eder. Bu rüya, bazı kere de düşmanlara karşı üstün gelmeye işarettir.

Bazen Asil Kimse Endişeye İşaret Eder

Rüya asil birini görmek endişeye işaret eder. Tanıdığınız kişilerle ilgili bir endişe yaşayabilirsiniz. Bu endişe sonucunda arkadaş çevrenizi değiştirmeye karar verebilirsiniz demektir.

Asil Biri Tarafından Övülmek

Rüyada asil bir kimse tarafından övüldüğünü görmek; gerçek hayatta derece olarak rüyayı gören kişiden daha yüksek konumda olan biri tarafından takdir edilmeye yorumlanır. Bu kişi; anne baba, patron, müdür vb. olabilir.

Asil Biri Tarafından Aşağılanmak

Rüyada asil bir kişi tarafından hor görüldüğünü ya da dışlandığını görmek ise gerçek hayatta rüyayı gören kişiden daha yüksek mertebeli biri nedeniyle bazı olumsuzluklar yaşanacağına işaret eder. Daha yüksek mertebeden kasıt ise sadece mesleki hiyerarşi değildir. Rüyayı gören kişiden daha bilgili, eğitimli, zengin olması da bu kapsama girer.

Rüya Tabirleri Ana Sayfa

Okuduklarını nasıl buldun?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Arkadaşlarınla paylaşmak ister misin?
Abone Ol

Leave a Reply