Rüyada Acıkmak: Hırs, Günah ve Hastalık

0
(0)

Rüyada acıkmak, rüya tabirlerinde genellikle hırs, günah ve hastalık anlamına gelir. Rüyada acıkmak, kişinin hayatında yapmak istediği veya yapması gereken bir işte yeterli doyum veya tatmin elde edemediğini işaret eder. Rüyada acıkmak, aynı zamanda kişinin günahkâr davranışlara meyilli olduğunu veya hastalığa yakalanacağını da gösterebilir.

Rüyada Acıkıp Yemek Yemek

Rüyada acıkıp yemek yemek, rüya tabirlerinde hastalıktan kurtulma anlamına gelir. Rüyada acıkıp yemek yemek, kişinin hastalığının iyileşeceğine veya sağlıklı bir hayat süreceğine işaret eder. Rüyada acıkıp yemek yemek, aynı zamanda kişinin bolluk ve bereket içinde olacağının da göstergesidir . Ancak rüyada hoşlanmadığı bir yiyecek ile karnını doyurmak, tövbe ettiği halde günaha döneceğine veya hedeflerine ulaşamayacağına delalet eder.

Rüyada Acıkmanın Anlamı

Rüyada acıkmanın anlamı, rüyayı gören kişinin durumuna göre değişir. Şöyle ki:

  • Büyük makam sahibi veya ileri gelen kişilerin rüyada acıktığını görmesi, kendisine bağlı olan kimselerin zillet ve perişanlık içinde olacağına işaret eder.
  • İlim erbabı, alim ve bilginlerin rüyada acıktığını görmesi, kendilerinin ilim ve bilgileriyle yaramaz iş ve hareketlerde bulunduklarına işaret eder.
  • İlim ve irfan sahibi birisinin rüyada acıktığını görmesi, derecesinin düştüğüne işaret eder.
  • Uykuda acıktığını görmek, hırslı olmaya ve uzun ömre işaret eder.

Sonuç

Rüyada acıkmak, rüya tabirlerinde hırs, günah ve hastalık anlamına gelir. Rüyada acıkmak, kişinin hayatında yapmak istediği veya yapması gereken bir işte yeterli doyum veya tatmin elde edemediğini işaret eder. Rüyada acıkmak, aynı zamanda kişinin günahkâr davranışlara meyilli olduğunu veya hastalığa yakalanacağını da gösterebilir. Rüyada acıkıp yemek yemek ise hastalıktan kurtulma anlamına gelir.

BU İÇERİĞİ NE KADAR BEĞENDİNİZ?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

Keşfet