Ruhani Varlıkları Görebilmek İçin

Ulvi veya sufli yani iyi veya kötü tabiatlı, normal şartlarda gözle görülemeyen ruhani varlıkları görebilmek için okunması gereken Berhetiyye esmaları.

Berhetihin, Keririn, Tetlihin ismi şeriflerini kendine zikir edinip her gün okuyan kimse, kısa zamanda ulvi ve süfli ervahları yani iyi ve kötü ruhani varlıklara tesir ederek onları ayan beyan görür.

Ruhani Varlıkları Görmek İçin Esmalar

Berhetihin, Ruhani Varlıkları Görebilmek İçin, aşık etmek için, evlenemeyen kız için kısmet açma, satılmayan malın satılması için dua,
Berhetihin
Keririn, Ruhani Varlıkları Görebilmek İçin, aşık etmek için, gizli ilimler, evlenemeyen kız için kısmet açma, esmai berhetiyye, berhetihin, keririn, amber, satılmayan malın satılması için dua,
Keririn
Tetlihin

Gizli İlimler Ana Sayfası

Dua. Dualar. Kenzül arş. En güzel dualar. Nazar dua. Amenerrasulü dua. Namaz dua. Hastalara dua. Şifalı dualar. Sabah dua. Kadir gecesi dua. Kunut. Tesirli dualar. Felak Nas. Tebareke. Yasinden sonra okunacak dua. La yestevi. Yatmadan önce okunacak dua. Elem neşrah leke. Sınava girerken okunacak dua. Ouija tahtası. Cin çağırma. Ruh çağırma. Cin çağırma suresi. Ruhlarla konuşmak. Ruh çağırma duası. Rüyada ruhlar görmek. Ruhlar. Kötü ruhlar. Spiritüel. Spiritüellik.

Okuduklarını nasıl buldun?
+1
7
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Arkadaşlarınla paylaşmak ister misin?
Abone Ol