Ruh Çağırma Yöntemleri

1.225
0
(0)

Eskiden beri Müslümanlar arasında ruh çağırma için kullanılan birçok usul vardır. Bunlar arasından seçtiğimiz birkaç örnek ve ruh çağırma duası aşağıdaki gibidir:

Ruh Çağırmak İsteyenlere Tavsiyeler

Arzu edenler tecrübe edebilirler. Ancak başarılı olanlara tavsiyemiz; nail oldukları bu bilgiyi katiyyen kötüye kullanmamaları, sürekli ruh çağırmamaları ve bu bilgiyi adi ve önemsiz çıkarlara alet etmemeleri, toplumun ortak çıkarları ile ilgili hususları sormamaları şeklindedir. Aksi takdirde manen mesul olur  ve bundan da zarar görürsünüz…

Ruh Çağırma Yöntemi 1

Eni ve boyu kırkar santim ebadında bir cam levha hazırlayın. Kırtasiyecilerin öğrenciler için sattıkları plastik harflerden bir takım harf alıp, camın üzerine daire şeklinde yayın. Bir kağıt üzerine “evet” diğer bir kağıt üzerine de “hayır” kelimelerini yazıp, harflerin arasına koyun. Sonra bakalitten bir şişe kapağı içine parmağınızı koyarak; üç İhlas ve bir Fatiha okuyarak, Cenabı Hakk’tan size Müslüman ve ervahı tayyibeden bir ruh göndermesini rica ederek 20, 25 dakika kadar bekleyin. Bu uygulamayı yapan bir kadınsa başlangıçtan itibaren başına beyaz bir örtü örtmesi gereklidir.

Ruh Çağırma Yöntemi 2

Şayet birinci denemede başarılı olunamazsa yukarıda anlatılan uygulama iki-üç defa daha tekrar edilir. Eğer yine herhangi bir icabet gerçekleşmezse o zaman bakalit kapak yerine bir kahve fincanını ters çevirerek harflerin ortasına koyup, iki arkadaş olarak şehadet parmaklarınızı fincanın üzerine hafifçe temas ettirerek beklersiniz. Bu arada kollarınızda hafif bir titreme hissedersiniz. Sonra fincanın cam levha üzerinde zikzaklar yaparak sağa sola harfler hizasında gezdiğini görürsünüz. Harflere dikkat edin; ne söylüyorsa cümle yapın. İçinizden biriniz kendisinden hangi ruhla konuştuğunuzu sorun. Daima davetinize gelip gelmeyeceğini öğrenin.

Ruh Çağırma Yöntemi 3

Ruh Çağırma Duası - Ruh çağırma için kullanılacak vefk.
Ruh Çağırma Duası – Ruh çağırma için kullanılacak vefk.
Related Posts

Yukarıdaki vefki, eni boyu eşit yeni ve kullanılmamış beyaz bir parça bez üzerine yazıp, temiz bir masa üzerine serdikten sonra vefkin dört tarafına birer parça ince temiz sofra tuzu konur. Temiz bir billur kadehe de bir miktar siyah mürekkeple üzerini örtecek kadar; temiz zeytin yağı ilâve edilir. Ve temiz bir kağıda:

Ruh Çağırma Duası
Ruh Çağırma Duası

Ruh Çağırma Duası: Fe keşefna anke ğıtaeke fe besarukel yevme hadid. Ayeti yazılıp, bir lastikle bir çocuğun alnına iliştirilir. Bakan çocuğun on yaşını geçmemiş ve henüz ergenliğe ulaşmamış olması gereklidir. Eğer bakan çocuk; sarı saçlı, çakır gözlü, beyaz tenli, lenfatik bir kız çocuğu olursa başarı yüzde yüz olur:

Siz davete başladığınız zaman; çocuk da devamlı surette kadehe baksın. Billürda hayaller oluşmaya başlayıncaya kadar devamlı surette aşağıda yazılan dua okunmalıdır. Kadeh bezin üstüne yazılmış olan vefkin üzerine konulacaktır. Okurken biraz günlük ve baharatçılardan alınan ve cin elması adı verilen taneleri ateşte yakmak lazımdır. Okunacak Dua ise şudur: Behrüşin behrüşin heyfen heyfen heştin heştin heruşin heruşin ve men yeziğ an emrinâ nüzıkhü min azâbis seıyrElvâhan elvâhan elvâhan el’âcelel’acelel’acel essâah essâah essâah* Bârakellâhu fiküm ve aleyküm* .

Çağrılan Ruhu Geri Gönderme 

Daavette soruların tamam olduktan sonra ruhların dağılması için kendilerine haber verir ve yedi kere Zilzal suresi, Eştâta kelimesine kadar yani: Bismillâhirrahmânirrahıym* İzâ zülziletil erdu zilzâlehâ* Ve ahracetil erdu eskâlehâ* Ve kâlel insânü mâ lehâ* Yevmeizin tühaddisü ahbârahâ* Bi enne rabbeke evhâ lehâ* Yevmeizin yasdürun nâsü eştâten eştâten eştâten* ayet-i kerimelerini okursunuz. Ayrıca da her iki elin baş parmaklarına bir salâvat okuyup çocuğun gözlerini sıvazlar arkasından da üzerine üç Ayet el- Kürsi okumak lazımdır.

Ruhlara Soru Sorarken Dikkat!

Ancak bu işlerle uğraşanların; gelen ruhlardan define, toto, Milli Piyango vesaire ikramiyeler gibi başkalarının müşterek hakları bulunan konuları sormamaları gerekir. Zira gelenler ya cevap vermezler yahut da hakikati söylemezler. Geneli ilgilendiren bu gibi konular ruh davetlerinde olduğu gibi cin davetlerinde de böyledir.

Medyumluk Nasıl Geliştirilir

Ruh davetleri çok çeşitli ve kapsamlıdır. Bu işlerde başarı sahibi olmak için bu ilimle meşgul olan tecrübe sahibi kimselerle tecrübelerine iştirak etmek ve zamanla meleke sahibi olmak mümkündür. Dünyanın her yerinde ruh davetleri ile meşgul olan cemiyetler vardır. Gerek ruh ve gerekse cin davetlerinde çok kere başarının sırrı medyumluk yeteneğine sahip olmaktadır. Medyumluk yeteneği bazen doğuştan bir vergi ise de çok defa bir uzmanın terbiyesi altında uzun ve ruhi bir alıştırma, perhiz ve iradeyi güçlendirmekle etmekle elde edebilir.

Ana Sayfa * Gizli İlimler * Google Haberler’de takip et

BU İÇERİĞİ NE KADAR BEĞENDİNİZ?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

 1. […] Cin Çağırma DuasıFarklı Cin Çağırma YöntemleriFarklı Cin Çağırma YöntemleriRuh Çağırma YöntemleriRuh Çağırma YöntemleriYaşayan Birinin Ruhunu Çağırma AyiniKalp Çağırma: Yaşayan Birinin […]

 2. […] gördüklerimin gerçek olamayacağını söyledi ama gerçekti. Ödevlerimi bile yaptırmıştı o ruh tarzı şey… (Bu arada annem yıllardır kanser hastasıydı zaten.) Neyse; ben gördüklerim […]

 3. […] MEDYUMLUK YETENEKLERİ NASIL GELİŞTİRİLİR […]

 4. […] daveti, halk arasında yaygın olarak bilinen; cin veya ruh çağırma işleminin aksine; yaşayan birinin kalbini yani bilincini çağırmak için kullanılan bir […]

 5. […] daveti, halk arasında yaygın olarak bilinen; cin veya ruh çağırma işleminin aksine; yaşayan birinin kalbini yani bilincini çağırmak için kullanılan bir […]

 6. Onur says

  Dedem öldü geri çağırma k istiyoruz 05062598529

  1. Sinan says

   bedeniyle çağırma geri çağırma diye bir şey yok. ruh çağırma seansı düzenleyerek şansınızı deneyebilirsiniz.

ParanormalHaber sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin