Paranormal Yeteneklerimi Nasıl Kazandım

Ülkü İ., başından geçen paranormal olaylar ve bu olaylar neticesinde nasıl paranormal yetenekler kazandığının hikayesini anlatıyor.

Evde Bir Sürü Muska Bulduk

Yaşanmış Korku Hikayeleri – Ülkü İ. – Başımdan geçen bazı paranormal olayları anlatmak istiyorum size. Benim hikayem 6 yaşında başladı. Annemle babam her gün kavga ediyordu. Annem, kardeşim ve bana şiddet uyguluyordu. Bazen yüzüme yastık bastırıyor “Öl artık!” diye bağırıyordu.

Anne babam severek evlenmişler aslında. Babam nedense kendi kendine konuşmaya başlamıştı. Sanki karşısında biri varmış gibi konuşuyordu. Annem bizi terk ettiğinde evde tonlarca muska bulduk.

Bir su vardı; babama onu içiriyordu sürekli babaannemler. Küçüktüm o zamanlar. Muskalı suyun tadı nasıl diye merek edip, ben de içmiştim. Tadı acıydı.

Kabuslar Yüzünden İntihara Teşebbüs Ettim

Bir süre sonra bana açıklayamadığım bir şeyler olmaya başladı. Ergenliğe yeni girdiğim zamanlarda sürekli karabasanlar görmeye başladım. Her gece. Bir süre sonra bu işkenceye dayanamayıp, intihara teşebbüs ettim. Sadece bir kere de değil üstelik. Tam 7 kere intihar teşebbüsünde bulundum.

Yeni evlendiğim dönemse ise gaipten sesler duymaya başladım. Kaynanam beni bir hocaya götürdü. Kısa bir süreliğine zaman düzelir gibi oldum sonra yine başladı. Hoca bana bir muska vermişti. Onu kaybetmiştim.

Rüyalarımda Cinleri Görüyordum

Rüyalarımda cinleri görüyordum. “Cinlerin evindesin” diyorlardı bana. Rüyamda gördüğüm cinlerden biri benimle evlenmek istiyormuş. Bana “Seni hiç bırakmayacağım. Çok seveceğim.” diyordu cin. Bense karşılık olarak Ayetel Kürsi okuyordum. Rüya içinde rüyalar görüyordum…

Bütün bu yaşadıklarımın sonucu olarak akıl sağlığım bozuldu. Kimseyi tanımıyordum artık. Hastanede elektroşok verdiler. Aklımı yerine getirmek için. Taburcu olduktan sonra bile evde bazı varlıkların olduğunu görmeye devam ettim. Artık kimse bana inanmıyordu. Herkes benimle dalga geçiyordu.

Bir Hoca Bana Yardım Etti

İnternet’en bir hoca buldum. Ona “Bana yardım et!” dedim. Yalvardım. İlk defa birinden yardım istedim o da etti. Allah razı olsun. Bana yapmam gerekenleri söyledi ve okumam gereken duaları öğretti.

Ona “Benim gibi olan insanlara yardım etmek istediğimi” söyledim. İlmini bana da öğretmesini istedim. Kabul etmedi. Sadece okuma yeteneği verdi. Çok şükür şu an karşımdaki kişinin yüzünü okuyabiliyorum. Girdiğim evde büyü var mı musallat var mı görüyorum.

Bir gün babamın evine gittiğimde bir ses bana “Git bu evden!” dedi. Evde eski bir yastık vardı. Durduk yere tavan arasına çıktım. O yastığı buldum. Yırtıp, içini açtığımda içinden kocaman bir muska çıktı. O muskayı imha ettim. Babam da iyi şu an ben de iyiyim…

Yeni Komşumuzun Evi de Muska Doluydu

Yeni bir eve taşındık. Üst komşu geldi “Hoş geldiniz. demek için. Ben o gittikten sonra kötü oldum. Evin içinde bir şeyler görmeye başladım. Ellerim buz kesti. Parmaklarım titriyordu. Oun yaşadıklarını görüyordum hayal gibi.

Bir süre sonra kadını telefonla aradım. Evine ziyarete gittim. “Evdeki bütün muskaları getir!” dedim. Kadın belki iki poşet muska getirdi. “Üç tane kaldı” dedim. “Yok yok.” dedi. Ben bazı okumalar yapıp, bunları yaktım. Çoğu fotokopi di.

Aradan iki gün geçti. Kadın diğer muskaları da getirdi. Bana dedi ki “Ben bunlara çok para verdim. O yüzden vermek istemedim.”

Bunlarla iki ay ilgilendim. Kızı uyuşturucu kullanıyordu, bıraktı. Şu an polis olmaya çalışıyor. Kadın namaz ve zikirle geçiriyor günlerini. Artık hoca hoca gezmiyorlar ve Allah’ın gücüne inanıyorlar.

GOOGLE NEWS’te Abone Ol & Takip Et

Okuduklarını nasıl buldun?
+1
1
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
Arkadaşlarınla paylaşmak ister misin?
Abone Ol

2 Comments

  1. inan 28 February 2022
  2. Misafir 27 February 2022

Leave a Reply