Skip to content

Paranormal Yeteneklerimi Nasıl Kazandım

Paranormal Hikayeler – Ülkü İ., başından geçen paranormal olaylar ve bu olaylar neticesinde nasıl paranormal yetenekler kazandığının hikayesini anlatıyor.

Evde Bir Sürü Muska Bulduk

Paranormal Hikayeler – Başımdan geçen bazı paranormal olayları anlatmak istiyorum size. Benim hikayem 6 yaşında başladı diyebilirim. O sıralarda annemle babam her gün kavga ediyorlardı. Annem, kardeşim ve bana sürekli şiddet uyguluyordu. Bazen yüzüme yastık bastırıyor “Öl artık! Öl!” diye bağırıyordu. Anne babam severek evlenmişler aslında.

Ya ilişkilerinin bozulması nedeniyle psikolojileri de bozulmuş yahut da psikolojilerinin bozulması nedeniyle ilişkileri de bozulmuştu. Babam bir süredir kendi kendine konuşmaya başlamıştı. Sanki karşısında biri varmış gibi sürekli konuşuyordu. Annem bizi terk ettiğinde ise evde bir sürü muska [1]Muska: Üçgen biçiminde dürülüp, bir beze konulan ve giysisine takanı, üzerinde taşıyanı ya da sahip olanı zararlı etkilerden koruyup, iyilik getirdiğine ya da hastalıktan vb. … Continue reading bulduk.

Bu muskaların ne işe yaradığı yahut kimin hangi amaçla bunları yaptırıp eve koyduğu konusunda sadece bazı tahminlerde bulunabilirim. İki güçlü ihtimal şunlar: 1- Birileri büyü yoluyla annemle babamın arasını açıp ayrılmak için yaptırmış olabilirdi. 2- Babamla anlaşamayan ve ayrılmak isteyen annem ona zarar vermek için koymuş olabilirdi onları eve. Bir zaman sonra babamın kendi kendine konuşmaya başlaması ikinci ihtimali güçlendiriyor gibi geliyor bana. 

Annemle babam ayrıldıktan sonra babaannemler, babamın düzelmesi için ona sürekli bir su içiriyorlardı. Okunmuş suymuş. [2]Okunmuş Su: Çoğunlukla şifa amaçlı olarak içilen veya manevi olarak arındırılmak istenen mekanlara serpilen bir sudur. Bir miktar suya genellikle Kuran’da yazan ve şifa verici olduğuna … Continue reading Küçüktüm o zamanlar; okunmuş suyun tadı nasıl diye merak edip, ben de içmiştim. Acıydı.

Kabuslar Yüzünden İntihara Teşebbüs Ettim

Bir süre sonra bana açıklayamadığım bazı şeyler yaşamaya başladım. Ergenliğe yeni girdiğim zamanlarda ise sürekli karabasanlar görmeye başladım. Hem de her gece. Bir süre sonra bu işkenceye dayanamayıp, intihara teşebbüs ettim. Sadece bir kere de değil üstelik: Tam 7 kere intihar teşebbüsünde bulundum.

Bu zorluklar içinde büyüdüm; evlendim. Yeni evlendiğim dönemde ise gaipten sesler duymaya başladım. Kaynanam beni bir hocaya götürdü. Hocanın uyguladığı manevi tedavinin ardından; kısa bir süreliğine düzelir gibi oldum. Rahatsızlıklarım sonra yine başladı. Hoca bana manevi koruma amaçlı bir muska vermişti. Onu kaybetmiştim. Sanırım tekrar başlamasının sebebi buydu. 

Rüyalarımda Cinleri Görüyordum

Rüyalarımda cinleri görüyordum. Rüyalarımda nereden geldiği olduğu belli olmayan sesler bana: “Cinlerin evindesin” diyorlardı. Rüyamda gördüğüm cinlerden biri benimle evlenmek istiyormuş. Bana “Seni hiç bırakmayacağım. Çok seveceğim.” diyordu cin. Bense karşılık olarak Ayetel Kürsi okuyordum. Rüya içinde rüyalar görüyordum…

Bütün bu yaşadıklarımın sonucu olarak akıl sağlığım bozuldu. Kimseyi tanımıyordum artık. Bu sebeple yakınlarım tarafından hastaneye yatırıldım. Hastanede bana tedavi amaçlı elektroşok verdiler. Ancak taburcu olduktan sonra bile evde bazı varlıkların olduğunu görmeye devam ettim. Artık kimse bana inanmıyordu. Herkes benimle dalga geçiyordu. Çok zor günler yaşıyordum.

Bir Hoca Bana Yardım Etti

Arayışlarım sonucunda internetten bir hoca buldum. Ona “Bana yardım et!” dedim. Yalvardım. İlk defa birinden yardım istedim o da etti. Allah razı olsun. Bana yaşadığım sıkıntılardan kurtulmak için yapmam gerekenleri anlattı ve okumam gereken duaları öğretti.

Adeta mucizevi bir şekilde rahatlamış, sıkıntılarımdan kurtulmuştum. Bana yardımcı olan hocaya “Benim gibi olan insanlara yardım etmek istediğimi” söyledim. İlmini bana da öğretmesini istedim. Kabul etmedi. Sadece okuma yeteneği verdi. Çok şükür şu an karşımdaki kişinin yüzünü okuyabiliyorum. Girdiğim evde büyü var mı musallat var mı görüyorum. Örneğin, bir gün babamın evine gitmiştim. Bir ses bana “Git bu evden!” dedi. Evde eski bir yastık vardı. Hislerimin yönlendirmesiyle tavan arasına çıktım. O yastığı buldum. Yırtıp, içini açtığımda içinden kocaman bir muska çıktı. O muskayı imha ettim. Babam da iyi şu an ben de iyiyim…

Yeni Komşumuzun Evi de Muska Doluydu

Bir başka örnekse şöyle gelişti: Yeni bir eve taşınmıştık. Üst komşu geldi “Hoş geldiniz. demek için. Ben o gittikten sonra kötü oldum. Evin içinde bir şeyler görmeye başladım. Ellerim buz kesti. Parmaklarım titriyordu. Onun yaşadıklarını görüyordum hayal gibi. Bir süre sonra kadını telefonla aradım. Evine ziyarete gittim. “Evdeki bütün muskaları getir!” dedim.

Kadın belki iki poşet dolusu muska getirdi. “Üç tane kaldı” dedim. “Yok yok.” dedi. Ben bazı okumalar yapıp, bunları yaktım. Çoğu fotokopi di. Aradan iki gün geçti. Kadın diğer muskaları da getirdi. Bana dedi ki “Ben bunlara çok para verdim. O yüzden vermek istemedim.” Bunlarla iki ay ilgilendim. Kızı uyuşturucu kullanıyordu, bıraktı. Şu an polis olmaya çalışıyor. Kadın namaz ve zikirle geçiriyor günlerini. Artık hoca hoca gezmiyorlar ve Allah’ın gücüne inanıyorlar.

Ana Sayfa * Paranormal Deneyimler 

Dipnotlar

Dipnotlar
1 Muska: Üçgen biçiminde dürülüp, bir beze konulan ve giysisine takanı, üzerinde taşıyanı ya da sahip olanı zararlı etkilerden koruyup, iyilik getirdiğine ya da hastalıktan vb. kurtardığına inanılan, içinde dinsel ve büyüsel bir gücün saklı olduğu sanılan, genellikle Arap harfleriyle yazılmış kağıt. Yapılış amacına göre; yukarıda sayılanların tam tersi etkiler meydana getirmek için de kullanılabildiklerine inanılır. 
2 Okunmuş Su: Çoğunlukla şifa amaçlı olarak içilen veya manevi olarak arındırılmak istenen mekanlara serpilen bir sudur. Bir miktar suya genellikle Kuran’da yazan ve şifa verici olduğuna inanılan ayetler veya dualar sesli olarak okunduktan sonra, suyun üzerine üflenmek suretiyle üretilir. 

Soru sor, cevap yaz, yorum yap, kendi hikayeni anlat... Burası senin; istediğini yazabilirsin.