Ormandan Gelen Islık Sesleri

15
0
(0)

Cinli Korku Hikayeleri – Çobanlık yapan bir adamın bir gece ormandan geçerken karşılaştığı tuhaf adam ve rast geldiği cin düğününün korku veren hikayesi.

32 yaşındayım. Çobanlık yaprak geçimimi sağlıyorum. Anlatacağım olay, 1996 yılında, bizzat benim başımdan geçti. Neyse; o gün de her zamanki gibi koyunlarımı güdüyordum. Çok yorgun ve bitkin bir haldeydim. O gün yolu uzatmıştım biraz. Amacım koyunları daha yeşillik bir yere götürmekti.  Gece saat  11 sularında koyunları ağıla soktum sanırım. 

Ağılın olduğu yerden evime gidebilmem için ormanın içinden geçmem gerekiyordu. Tabi o zaman şimdiki gibi ışıklandırma yoktu. Her yer zifiri karanlık… El feneri ışığında ilerliyordum. Çok iyi hatırlıyorum; havada hafif bir rüzgar vardı. Ama orman yoluna girdiğimde bir bana bir titreme geldi. Hava o kadar soğuk olmamasına karşın ben resmen titriyordum. 

Derken ormanın içinden gelen ıslık sesleri duydum. Yolumda ilerledikçe ses artıyordu. Sağım solum orman, biri bir şey yapmaya kalksa kaçacak yerim de yok. 50 metre kadar yürüdüm yürümedim; karşıma bir adam çıktı. Görünüşü, tavırları bana hiç tekin gelmedi. “Şu ileride düğünümüz var. Yolumu kaybettim; götürür müsün beni?” diye sordu bana. “Ormanda düğün mü yapıyorsunuz?” diye sordum ben de ona karşılık olarak. Adam sadece gülümsedi ve bana doğru iki adım attı. “Hadi gel” dedi. Yürümeye başladı.

Related Posts

Ben de çaresiz korka korka peşinden gittim. Ormanın içine doğru ilerledikçe ıslık sesleri artıyordu. Ağaçların arasında göremediğim birileri ya da bir şeyler dolaşıyordu sanki. Elimde önümü, etrafımı aydınlatacak sadece bir el feneri vardı ve onun ışığı da fazla bir işe yaramıyordu doğrusu. Bir noktada adam bana “El fenerini kapatır mısın lütfen; arkadaşlarım rahatsız oluyor!” dedi. Işığı kapatmakla kapatmamak arasında kararsız kaldım? Burada ikimizden başka kimse yoktu ki! Arkadaşlarım dedikleri kimlerdi bu adamın? Daha doğrusu neydi? 

Işığı kapatmadan son kez adamın yüzüne baktığımda  dehşete kapıldım! Adamın gözbebekleri normal bir insanın gözbebeklerine fazlaca göre büyük ve kan kırmızı rengindeydi. Işığı kapattım. O an içimden aklıma gelen tüm duaları okudum. Var gücümle koşarak ormanı terk ettim.  Eve gitmeden doğruca köyün imamının evine geçtim. Hocaya başımdan geçenleri bir solukta anlattım.

Anlattıklarımı dikkatle dinleyen hoca bana “Ah be oğul!” dedi, “Sen cin düğününe denk gelmişsin. Orada biraz daha kalmış olsan cinler seni sahipleneceklerdi. Allah korumuş! dedi. Bu yaşadıklarımın ardından günlerce korkunç kabuslar gördüm. Korkudan geceler boyu gözüme gram uyku girmedi. Allah’a şükür; şimdi iyiyim. Artık o yolu hiç kullanmıyorum. Zaten bildiğim kadarıyla başka kullanan da yok.

Ana Sayfa Paranormal Deneyimler

BU İÇERİĞİ NE KADAR BEĞENDİNİZ?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

  1. […] ORMANDAN GELEN ISLIK SESLERİCin Vakası – Korku Hikayesi […]

  2. […] Ormandan Gelen Islık Sesleri […]

ParanormalHaber sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin