İçeriğe geç

Ölüm Büyüsü Nasıl Yapılır

Ölüm büyüsü, işin üstatları tarafından yapılması kesinlikle tavsiye edilmeyen ancak ilmin kaybolmaması için yazılı hale getirilen bir tariftir.

Yasak Ölüm Büyüsü

Ölüm büyüsü; başkalarına zarar veren, haksızlık, kötülük, zulüm yapan ve iflah olması düzelmesi mümkün görünmeyen kişilerin kötülüklerine nihai olarak son vermek niyeti ile kullanılır. Kendisine bu büyü yapılan kişinin ya öleceği ya da ölümcül derecede hastalanacağı rivayet edilir. Her durumda geri dönülemez sonuçlara yol açacağı için bu büyünün tarifinin yer aldığı kaynaklarda raviler, bu büyüyü kullanmak isteyenleri şiddetle uyarmış, mücbir sebep olmadan bu büyünün yapılması men edilmiş, yasaklanmıştır.

Ölüm Büyüsü Nasıl Yapılır

Bu büyü sadece Ramazan ayının son on (10) günü içinde yapılır. Ramazan ayının bu son günleri içinde sarı bir kağıt alınır. Esmai Berhetiyye‘den “Berheşin” ismi on bir (11) defa yazılır. Buna ek olarak; aynı kağıda aşağıda yazılışı verilen tılsım bir (1) defa yazılır.

On Bir Defa Yazılacak Esma: Berheşin

Berheşin - Ölüm Büyüsü Nasıl Yapılır -

Ölüm Büyüsü Tılsımı

Ölüm Büyüsü Tılsımı
Ölüm Büyüsü Tılsımı

Yazım işlemi tamamlandıktan sonra üzeri yazılı olan kağıt, sandal ile buhurlanıp, sarı meyvesi olan hurma ağacına asılır. Bu iş “Ölsün niyeti” ile yapılırsa o zalim kişinin hastalığı artar ve ölene kadar da bu hastalığı çeker. Ancak sen Allah’tan kork!

Ana Sayfa * Gizli İlimler * Google Haberler’de Takip Et