O Gece Beni Gezdiren Halam mıydı Yoksa Cin miydi?

Facebook grubu üyemiz P.H., bir gece yarısı kendisini sessizce alıp götüren kişi; halası mıydı yoksa cin miydi hala emin değil…

Ben dört-beş yaşlarımdayken bir gün halamlara ziyarete gitmiştik. Halam beni çok severdi, çok ilgilenirdi. Halamların müstakil bir evi vardı ve tam yanında da bir park vardı. Halam gündüzleri beni hep oraya oynamaya götürürdü.

Halamla Bir Gece Yarısı Gezisi

Halamda kaldığımız o gece annemle beraber uyuyorduk. Gece halam yanıma gelip sessizce beni uyandırdı. Elimden tutup, evin yanındaki o parka götürdü ve salıncakta salladı ama hiç konuşmuyordu. Hiçbir tepkisi yoktu. Sadece salıncağımı sallıyordu hatırladığım kadarıyla.

Seneler sonra şimdi olanları düşündüğümde tahminin gece yarısı 3-4 civarıdır muhtemelen bu olay olduğunda. Halam karakter olarak çok mutlu, çok konuşkan bir insandı ama o gece çok farklıydı. Hiç konuşmuyordu. Sonra beni elimden tutup, geri; annemin yanına yatırdı.

O zamanlar henüz dört beş yaşlarında bir çocuk olduğum o kadar da sorgulamamıştım olan biteni doğal olarak. Ben bu olayı birkaç sene önce hatırladım ve rüya olmadığına kesinlikle eminim.

Halam mıydı Yoksa Cin miydi?

Ailemdeki insanlara sorduğumda; beni parka götüren o kişinin kesinlikle halam olamayacağını, onun beni sevmeye gelen bir cin olduğunu söylediler.

Halam vefat ettiği için artık bu konuyu kendisine sormak gibi bir şansım yok. “O gece beni parka götüren sen miydin?” diye…

Acaba bazı akrabalarımın iddia ettiği gibi o gece beni parka götüren sessiz kadın, gerçekten de bir cin miydi? Böyle bir durum mümkün olabilir mi?

Cinlerle İlgili Bilgi ve Halk İnançları

Facebook Grubu

Okuduklarını nasıl buldun?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Arkadaşlarınla paylaşmak ister misin?
Abone Ol

Leave a Reply