Musallat Olan Cini Yakmak İçin

Musallat olup, kişiyi sara veya sinir hastası yapan cini yakmak için esmai Berhetiyye‘den Berhetihin, Keririn, Tetlihin ve Turanin ismi şeriflerinden istifade edilir.

Musallat olan cini yakmak için bu ismi şerifler bir kağıt üzerine yazılır. Sonra, musallat nedeniyle saralı kişinin üzerine takılır. Böylece saralı olan ayılır ve arız olan cin yanar.

Üzerinde büyü olan veya büyü ile bağlanmış olan bir kimsenin üzerine bu yazılı kağıt asılırsa, büyü bozulur. Kağıdı üzerinde taşıyan bağlı ise bağı çözülür ve şifa bulur.

Musallat Olan Cini Yakmak İçin Esmalar

Yazılacak olan Berhetiyye ismi şerifleri şu şekildedir:

Berhetihin, Ruhani Varlıkları Görebilmek İçin, aşık etmek için, evlenemeyen kız için kısmet açma, satılmayan malın satılması için dua,
Berhetihin
Keririn, Ruhani Varlıkları Görebilmek İçin, Cinleri Görmek ve Emrin Altına Almak İçin - aşık etmek için, gizli ilimler, evlenemeyen kız için kısmet açma, esmai berhetiyye, berhetihin, keririn, amber, satılmayan malın satılması için dua,
Keririn
Tetlihin - Ruhani Varlıkları Görebilmek İçin Dua
Tetlihin
Turanin - Cinleri Görmek ve Emrin Altına Almak İçin - Sana Kötülük Yapandan İntikam İçin - Büyü. Büyü nedir? Büyü belirtileri. Büyü bozma. Kuranda büyü bozma duası. Büyü bozma duası. Büyü çeşitleri. Vefk. Büyüsü. Kara büyü nedir? Aşk büyüsü. Aşık etme büyüsü. Bağlama büyüsü. Papaz büyüsü. Papaz büyüsü nedir? Domuz yağı büyüsü. Geri getirme büyüsü. Ayırma büyüsü. Uzaktan büyü bozmak için okunacak dualar. Ölüm büyüsü. Eşler arasında büyü belirtileri. Süryani büyüsü. Büyü yapılan insanlardaki belirtiler. Yedirilerek yapılan büyü belirtileri. Sabun büyüsü. Canbar büyüsü. En tehlikeli büyüler. Adet kanı büyüsü. Büyü bozan hocalar. Büyüden korunma duası. Kabala büyüsü. Tuz ile büyü anlama. Yumurta büyüsü. Nohut büyüsü. Bozulmayan büyüler nelerdir? Kaşık büyüsü.
Turanin

Okuduklarını nasıl buldun?
+1
4
+1
2
+1
0
+1
0
+1
2
+1
0
Arkadaşlarınla paylaşmak ister misin?
Abone Ol