Müritlerine Organını Emdiren Sahte Şeyhin Mağdurlarının Korkunç İfadeleri

Manevi vaatlerde bulunarak kandırıp, cinsel ilişkiye giren sözde şeyh X.X. 20…’te 188 yıl hapis cezasına çarptırılmıştı.

Oluşturduğu cemaate girip, içinde bir de “sır odası” barındıran dergahına gelenlere cennet vb. manevi vaatlerde bulunarak kandırıp, birçok kez cinsel ilişkiye giren sözde şeyh X.X. 20…’te cinsel istismar suçundan 188 yıl hapis cezasına çarptırılmıştı.

Mağdurların Dehşete Düşüren İfadeleri

Şimdi ise yıllar sonra Ekşi Sözlük’te dava dosyasında yer alan mağdurların korkunç ifadeleri ortaya çıktı. O ifadelerden bazıları şöyle:

“Daha İyi Müslüman Olman İçin Badelenmen Lazım”

Tanık İfadesi: “Ben sanığın başında olduğu tarikata gitmeye başladım, konuşmalar sırasında eşimin de aynı tarikata gelmesi durumunda aile huzurunun daha iyi olacağını söyledi, telkinlerde bulundu. Ben de eşime birlikte tarikata gitmeyi teklif ettim. Eşim önce kabul etmedi. Sanık, kabulü sağlamak için bana, eşime içirmek üzere bir su verdi. Götürdüm. Ayrıca eve verdiği sudan serptim. Bundan sonra eşim de tarikata girdi. Bu şekilde bir müddet de beraber gittikten sonra; sanık, sır odasına beni bir keresinde aldığında ‘Yol bu yol’ dedi. ‘Başka yolu yok. Senin daha iyi Müslüman olman için badelenmen lazım’ dedi.

Ben de o zaman ‘Tamam’ dedim. … organını ağzıma alıp dediği şeyi yaptım. Bu birkaç kere oldu. Bundan sonra bir keresinde de ‘Seni tam Müslüman yapacağım’ dedi. Bu defa da arkadan benimle … ilişkide bulundu. Birkaç ay geçtikten sonra ben tarikattan soğuduğum için eşimle birlikte ayrıldık. “

“Bizi Badelemesini Biz İstedik”

Tanık İfadesi: “Biz, araştırmak suretiyle, rüyamda da görerek ‘Hazreti Pir’ dediğimiz sanık U.K ile buluşup onun tarikatına girdik. Verdiği virdleri ve dersleri (zikir ve tespihat) yaptık. Bundan sonra kendiliğinden hatta o istemeden biz, kalp gözümüz açılıp, kendisinden; bizi badelemesini, apış arasını almak istediğimizi söylerdik. Hatta o da bazen ‘Sen henüz olmamışsın. Git biraz daha vird çek, zikir çek’ derdi. Zamanı gelince badeleme dediğimiz işi yapardı. Onun dışında livata ilişkisi olmamıştır. Ben de bu olayın hak, gerçek yapılması gereken bir şey olduğunu düşünüyorum, şikayetçi değilim”

“Hoca Çok Zorlanıyordu”

Tanık İfadesi:“Bir kadının göğsü eşine karşı başka şey ifade eder, çocuğuna karşı başka şey ifade eder. Biz bade dediğimiz olayı yaparken çocuğun annesinin göğsünü emmesinden farklı duygular hissetmiyorduk. Zaten hoca da bunu verirken çok zorlanıyordu, istemiyordu. Şikayetçi değilim”

“Badelenmeyi Kendim İstedim”

Tanık İfadesi: “Zikir ortamında meydana gelen maneviyat ve yanma sonucunda bu badelemeyi insan kendisi istiyor, bizim elimizde olan bir şey değil. Bu olayın yapılması gereken bir olay olduğunu düşünüyorum. Badeye ulaşamasaydım, bizim hayatımız belki de çok daha kötü olacaktı. Şikayetçi değilim”

“Badeleme Olayını 3 Defa Yaşadım”

Tanık İfadesi: ‘Tamamen kendi isteğimle rüya ile kendisiyle irtibat kurduğum 40. hace olarak bildiğim sanığa ulaştım ve badeleme olayını 3 defa yaşadım. Diğer türlü ilişki yaşamadım. Bizim inanışımıza göre hoca ne derse doğrudur, tamamen teslim olmuşuzdur. Şikayetçi değilim ‘

“Yapmazsam İslam’da İlerleyemeyeceğimi Söyledi”

Tanık İfadesi: “Kendisi bana badeleme denilen bir şeyden bahsetti, artık zamanının geldiğini bunu yapmazsam müritliğimin kabul olmayacağını, İslam’da ilerleyemeyeceğimi, öldüğüm zaman kendisinin şefaaat edemeyeceğini söyledi. Fakat dediği şeyi anlatınca benim midem bulandı. Ben yine de badeleme denilen … organını ağzıma almayı yapamadım fakat sonraki zamanlarda her gelene ısrar ettiği gibi bana da su içiriyordu. Zaten bu suyu içince insan kendinden geçiyordu. Nasıl olduğunu şimdi anlatamıyorum, onun her dediğini yapmak zorunda hissediyordum. Bu zamanların birinde sır odası denilen yerde benimle cinsel ilişkide bulundu.’

Okuduklarını nasıl buldun?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Arkadaşlarınla paylaşmak ister misin?
Abone Ol