Meğer Deprem Değil Karabasanmış

11
0
(0)

Banu, yaşadığı; yatağının deprem olduğunu zannettirecek kadar şiddetle sallanmasıyla başlayan karabasan olayının hikayesini anlatıyor.

Adım Banu, 14 yaşındayım. Başımdan geçen olay 2012 Şubat’ında gerçekleşti. Ben karabasandan çok korkuyordum. Hiç gelmemişti bana ama çok merak ediyordum ve sürekli herkese karabasan konusunu açıyordum. Bir akşam evde oturuyordum. Sonra komşumuza gittim. Kanepede oturuyordum ve bir sallantı hissettim.

Sonra eve geldim. Kapı çaldı. Gelen başka bir komşumuzdu. Ablamı dışarda yemek yemeye götürdü. Ben de gitmek istedim ama gitmedim. Sonra ablam eve geldi. Yataklar hazırdı. Komşumuzun annesi hastalanmış, komşumuz da annesini hastaneye götürmüştü. Komşumuzun oğlu bizde kaldı.

Normalde ben ablamla uyurum ama o gece komşumuzun oğlu korkmasın diye ablam onunla yattı (Çocuk dört yaşında). Ben de karşı kanepeye yattım. Saat 12’ydi. Ben komşumuzu bekliyordum. O sırada telefondan Face’e giriyordum. Sonra uykum geldi, telefonu kapadım. Her gece dua okuyarak yatarım ama o gece nedense dua okumadan yattım.

Related Posts

Gözümü kapadım. Dörde kadar uyumuşum. Dörtte kalktım. Uyku tutmuyordu. Benim yüzüm duvara dönüktü, yatıyordum. Yastık sanki kafamın altında yokmuş gibi hissediyordum. Yastığı ikiye katlıyordum ama yine de yastık yokmuş gibiydi. Sonra yatak sallanmaya başladı. İlk başta aldırmadım fakat git gide artıyordu.

Endişelendim, deprem oluyor zannettim. Bir iki dakika bekledim. Biraz daha sallandım. Sonra arkamı döndüm, yorganı üzerimden attım. Öyle bi sallandım ki yataktan düşecektim neredeyse. Sonra içimden “Herhalde deprem oluyor, annemlere haber vereyim” dedim.Tam kalkıyordum ki biri ağzıma vurdu.

Meğer gelen karabasanmış. Hemen anladım. Üzerime oturdu. Divinemiyordum. Gözlerimi açamıyordum. Korkuyordum ama yine de hafif açtım. Koridorun ışığı yanıyordu. Sarı ışıkta simsiyah bir şey belirgindi. Panik yapmadan Nas suresiyle Ayetel Kürsi suresini okudum ve üzerimden büyük bir yük kalkmış gibi oldu.

Hemen ışığı yaktım ve o gece hiç uyumadım. Rüya olmadığına eminim.

Ana Sayfa

BU İÇERİĞİ NE KADAR BEĞENDİNİZ?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

  1. Elest says

    Ben de çok karabasan görüyorum

ParanormalHaber sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin