Korona’yı Bilen Kahin Salgının Ne Zaman Biteceğini de Açıkladı

Henüz dünya koronavirüsten bihaberken, salgın olacağı açıklamasını yapan genç kahin Nicolas Aujla, kehanetleriyle şaşkınlık yaratmaya devam ediyor. Koronavirüsün dünyayı etkisi altına alacağını bilen kahin, salgının bitiş tarihini açıkladı.

Nicolas Aujla’nın Önceki Kehanetleri

2019 yılında “Dünyaca ünlü bir kilise yanacak” kehanetinde bulunan Nicolas Aujla, Fransa’nın başkenti Paris’teki ünlü Notre Dame Katedrali’nin yanmasıyla dikkatleri üzerine çekmişti.

Kilise yangınından sonra ise koronavirüsün ismi daha duyulmamışken genç kahin, dünyada 1 milyondan fazla can alan ölümcül bir salgının kapıda olduğunu söylemişti.

34 yaşındaki kahin, Çin ve Küba’daki depremleri, Londra’daki taksici protestolarını ve Justin adlı kamuya mal olmuş bir kişinin (Justin Trudeau, Kanada Başbakanı) içinde bulunduğu skandalı bilmişti.

Aujula’nın dünya gündemine yerleşen kehanetlerinde biri ise eski Amerika başkanı Donald Turmp ile ilgiliydi.

Trump’ın 2020 seçimlerini kaybedeceğini ancak gidişinin büyük ses getireceğini öngörmüştü.

2019’un sonunda, 2020 yılının çok zor geçeceğini söyleyen Aujula, dünyanın dört bir yanında sokaklarda protesto gösterilerinin artarak devam edeceği kehanetinde bulunmuştu.

Koronavirüs Salgını 2022’de Bitecek

Aşı çalışmalarının hızlanması ve tüm dünyada kitleler halinde aşılanma faaliyetlerinin hızlanmasıyla koronavirüs salgının sona ereceğini düşünenlere rağmen Aujla, 2022 yılına işaret etti. Aujla, koronavirüs salgının 2022 yılında biteceğini açıkladı.

Güney Londra’da yaşayan Aujla, ruhlarla bağlantıya geçtiğini ve doğaüstü görüş yeteneğine sahip olduğunu savundu.

Çocukluğundan itibaren kehanetleriyle çevresindekileri şaşırtmayı başardığını söyleyen Aujla, önce hayatlarında Mısır kraliçesi, Fransız devriminde bir öğretmen, hizmetçi, geyik ve aslan olduğunu öne sürüyor.

Hatta başka bir evrende yaşadığını dahi iddia ediyor.

Keşfet

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.