Korku Filmi: Dark Web 2017

“…Korku filmi Dark Web 2017’yi türdeşlerinden ayıran bir diğer olumlu özelliği ise diğer pek çok korku filminin aksine, bu filmde yer alan korku hikayelerinin hemen hepsinde nihayetinde zarar görenlerin, yenilgiye uğrayanların kötü adamlar olması…”

Korku filmi “Dark Web” 2017, çok gündeme gelmiş yahut ön plana çıkmış bir korku filmi olmamakla beraber, korku türünün sevenleri için aslında hiç de öyle yabana atılacak bir film değil. Tabii ki burada değeri anlaşılamamış, gizli kalmış bir başyapıttan söz ediyor değiliz. Filmi size önermemizin ve o kadar da fena değil deyişimizin sebebi; sıkılmadan, keyifli dakikalar geçirmenizi sağlayabilecek bunu yaparken sizi aşırı germediği gibi hiçbir şekilde de sıkmayacak film olması. Daha doğrusu filmler bütünü olması.

Korku Filmi Dark Web 2017 Konusu 

Film, her biri on, on beş dakikalık kısa filmlerin bir araya toplanmasından oluşmuş bir derleme. Film içinde yer alan her hikayeyi farklı bir yönetmen yönetmiş. Filmde kendine yer bulan hikayelerse çoğunlukla başta dark web olmak üzere; internet, televizyon ve teknoloji odaklı olmakla birlikte hemen hepsi paranormal unsurlar içeriyorlar.

Dark Web 2017’yi Neden Öneriyoruz

Filmi sitemiz takipçilerine önerme sebebimiz de zaten muhtemelen çoktan anladığınız gibi; kısa korku hikayelerinden oluşması sebebiyle sizi sıkmaması… Kişisel zevke göre belki bazı hikayeler, diğerleri kadar hoşunuza gitmeyebilir. Bu olağandır. Ancak “Madem başladık bir kere sonuna kadar dayanıp bitirelim bari” diye gereksiz sabır göstermenize mahal bırakmıyor. Eğer olursa en beğenmediğiniz hikayeye bile en fazla on dakika sabretmeniz yeterli. Sonra hemen bir yenisi başlıyor.

Dark Web 2017’nin Farkı

Filmi türdeşlerinden ayıran bir diğer olumlu özelliği ise diğer pek çok korku filminin aksine, bu filmde yer alan korku hikayelerinin hemen hepsinde nihayetinde zarar görenlerin, yenilgiye uğrayanların kötü adamlar olması. Bilirsiniz bir korku filmi klişesi olarak, bu türe ait film ve hikayelerin yüzde doksandokuzu kötü biter. Ve çoğunluğunda masumlar zarar görür. Bu filmde en azından kötü adamların cezalarını çekiyor olduğunu görmek insanı rahatlatıyor…  İyi seyirler dileriz.

Filmin Fragmanı – Youtube Video

Filmi Online İzle

Dark Web isimli korku filmini izlemek için filmi online olarak yayınlayan birkaç farklı film sitesinin, filmi yayınladıkları sayfalara doğrudan ulaşmanızı sağlayacak olan aşağıdaki linklerden herhangi birini tıklayabilirsiniz.

fullhdfilmizlesene, 720pizle, hdfilmcehennemi,

Okuduklarını nasıl buldun?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Arkadaşlarınla paylaşmak ister misin?
Abone Ol

No Responses

Leave a Reply