Kısmetin Açılması İçin

218
0
(0)

Kısmetin açılması için aşağıdaki vefkten 7 adet yazılır. Aşağıdaki tarif üzere uygularsa tez vakitte kısmeti açılıp arzusuna nail olur.

Aşağıdaki vefkten yedi adet yazılır. Birincisini kısmeti bağlı olan kişi üzerinde taşır. Üç tanesini üç Cuma salası tütsü yapar ve diğer üç tanesini de üç Cuma salası gülsuyu ile silip içer ve yüzünü siler ise tez vakitte kısmeti açılır ve umduklarına nâil olur.

Kısmet Açmak İçin Vefk
Kısmet Açmak İçin Vefk

Hayırlı Eş ve Hayırlı Evlilik İçin Dua

Kısmeti bağlı olup, evlenmek için talibi olmayan veya mevcut taliplerle işi bozulan hanımların hayırlı eş için ve hayırlı evlilik için okumaları gereken dua şu şekildedir: Ard arda üç cuma günü, sala okunurken yeni ve beyaz bir mendil üzerine 489 defa “Ya Fettah” ve 41 defa Fatiha suresi okunduktan sonra aşağıdaki dua okunur:

Related Posts

Allâhümmeftah bismikel fettâhıı ukdete (kime okunuyorsa filânın kızı filâne denecek) ve lestehâ ba’len sâlihan bi hakkı kelâmikel kadîmi ve rasülikel kerîmi ve bi elfi lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhi aliyyil azıym ve sallellâhü alâ seyyidinâ muhammedin ve alâ âlihî ve sahbihî ve sellem.”

Kısmeti bağlı olan kız veya kadın bu mendili göğsü üzerinde ve cildine temas edecek şekilde, göğsünden hiç çıkamayarak taşır. 22. gün çıkarılıp sandık veya dolap gibi münasip bir yere koyularak muhafaza edilir. Çok kısa zamanda Cenabı Hakkın izni ile semti açılır ve hayırlı eş olmak üzere talibi çıkar ve hayırlı evlilik muradı gerçek olur.

Hayırlı Evlilik İçin Okunan Ayet

Hayırlı Evlilik ve Kısmetin Açılması İçin Okunacak Dua
Hayırlı Evlilik ve Kısmetin Açılması İçin Okunacak Dua

Hayırlı bir evlilik gerçekleştirmek ve kısmetin açılması için okunabilecek bir diğer dua ise Kur’an’ı Kerim’in Furkan suresi 74. ayetinde geçer: Rabbenâ heb lenâ min ezvâcinâ ve zurriyyâtinâ kurrate a’yunin vec’alnâ lil muttakîne imâmâ(imâmen). رَبَّنَا هَبْ لَنَا مِنْ أَزْوَاجِنَا وَذُرِّيَّاتِنَا قُرَّةَ أَعْيُنٍ وَاجْعَلْنَا لِلْمُتَّقِينَ إِمَامًا … Anlamı: “…Rabbimiz! Bize gözümüzü aydınlatacak eşler ve zürriyetler bağışla ve bizi takvâ sahiplerine önder kıl!”

Ana Sayfa * Gizli İlimler * Google Haberler’de takip et

BU İÇERİĞİ NE KADAR BEĞENDİNİZ?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

  1. […] kâğıda, evlenecek olan kız ve erkeğin ve bunların babalarının adları ile şahitlerin adları yazılır. İki […]

ParanormalHaber sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin