Kaynana Kini

28
0
(0)

Yaşanmış Kısa cin Hikayeleri – Kaynana tarafından kendisine büyü yaptırıldığı için cinler tarafından eziyet edilen genç kızın hikayesini bir akrabası anlatıyor.

Uzaktan akrabamız olan bir kız nişanlanmıştı. Sonra bazı sebeplerden dolayı nişan bozuldu. Aradan birkaç ay geçmişti. Kızın hareketleri filan çok değişmişti. Gece gece durduk yerde yatağından kalkıp, dama çıkıp, soğukta oturmaya başlamış. Kendi kendine konuşup duruyormuş.

Bir gece annesi, bir bakmış; kızın elinde makas, saçlarını kesiyor. Annesi “Kızım ne yapıyorsun?” diyor. Kız, sadece nişanlısının ismini tekrarlayıp duruyor. Ben bunu duyduktan sonra evlerine gittim teyzemle. Biraz da meraktan. Kızla göz göze geldim. Bir an kız “Beni kurtar!” diyor gibi geldi bana.

İşin ilginç tarafı; onu sadece ben duyuyordum. Evdeki hiç kimse oralı bile olmuyordu. Teyzeme dedim ki “Teyze! Kızı duymuyor musun ‘Kurtar beni!’ diyor”. Teyzem “Ben bir şey duymadım” diyordu. Acayip korkmuştum. Sonra “Kalkalım” dedim teyzeme. Odadan çıktık. Kız hala köşede oturuyordu ama inanılmaz bir şey oldu!

Related Posts

Ayakkabıları giydik. Dış kapıyı açtım. Bir baktım; kız karşımızda! Bir an nefesim kesildi. Kızı gören teyzem bayıldı… Hayatımda ilk defa böyle bir şeyle karşılaşıyordum. Donup kalmıştım. Sonra duyduklarıma göre; kız garip davranmaya devam ediyormuş… Abisinin kolunu kırmış. Kızı görseniz 50 kilo var yok, cılız bir şey.

Geceleri durmadan çığlık atıp, sonra gülmeye başlıyormuş. Baktılar olacak gibi değil; bir hoca çağırmışlar. Hoca tam iki ay tedavi etmiş. Sonra öğrenmişler ki kıza cinler musallat olmuş. Cinlerin musallat olma sebebi ise ayrıldığı nişanlısının annesinin, kıza büyü yaptırması imiş.

Hoca gece rüyasında bir yer görmüş. Sabah kalkmış, oraya gitmiş. Rüyada gördüğü taşın aynısını görmüş. Taşı kaldırmış, orayı kazmış ve bir tavuk ölüsü üstünde, kızın resmi ve birkaç dua bulmuş ve onları yok etmiş. Kızı en son geçen ay bir düğünde görmüştüm. Biraz daha toparlanmış gibi görünüyordu. Allah kimseye böyle bir şey yaşatmasın…

Ana Sayfa

BU İÇERİĞİ NE KADAR BEĞENDİNİZ?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

ParanormalHaber sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin