Kayıp Çalıntı Eşya ve Hırsızı Bulmak İçin Dua

621
5
(1)

Kayıp veya çalınmış bir eşyayı bulabilmek için sabahları 313 veya 1001 kez aşağıdaki ayet okunmaya devam edilir ise aranan eşya bulunur.

Kayıp veya çalıntı bir eşyayı bulmak için sabahları 313 veya 1001 kez aşağıdaki ayet okunmaya devam edilir ise kayıp bulunur. Ve kaybı alan kişi büyük bir sıkıntı ve baskı altında kalarak geri getirmek mecburiyetinde kalır. Duanın okunuşu şu şekildedir: Allahümme yâ câmiun nâse liyevmin lâ raybe fîyh. İcma’ beynî ve beyne dâlletî.

Kayıp Çalıntı Eşya Bulma Duası - Tesirli Dualar
Kayıp Çalıntı Eşya Bulma Duası

Kayıp Çalıntı Eşyayı Bulmak İçin

Yine kayıp veya çalınmış olan bir eşyayı bulmak için aşağıdaki vefk yazılır. Ortasındaki boşluğa da: “Ya Rabbi, bu vefkin hakkı için filan kişinin kayıbını geri getir” ibaresi yazılır. Vefkin içerisine birkaç adet iğne konulup, dua katlanarak, üzerine ağırlık olarak birkaç tuğla bırakılır. Eğer tuğla yok ise ağır bir eşya altına konulur. Böyle yapılırsa hırsız uyuyamaz, kalbine iğneler, hançerler batar ve aldığı malı geri getirmek (iade etmek) mecburiyetinde kalır.

Kayıp Çalıntı Eşya Bulmak İçin Vefk - Tesirli Dualar
Kayıp Çalıntı Eşya Bulmak İçin Vefk

Vefk Nedir: Daha çok; şifalı, tesirli dualar üzerinden yapılan, esma ve ayetlerin bir nesne üzerine okunarak ya da yazarak işlenmesine vefk denir.

BU İÇERİĞİ NE KADAR BEĞENDİNİZ?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 5 / 5. Oy sayımı: 1

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

  1. […] Ayet Okunan Eve Hırsız ve Afet Giremez * Kayıp, Çalıntı Eşya ve Hırsızı Bulmak İçin Dua * Eşyaları Çalınmaktan Korumak İçin Dua * sirli Dualar * Google News’te Takip […]

ParanormalHaber sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin