Connect with us

Tesirli Dualar

Kaybettiğinin Sana Geri Dönmesi İçin Dua

Kaybettiğinin Sana Geri Dönmesi İçin: Bu ismin zikrine devam eden kimselerin kaybettiği şeyler mutlaka bir gün kendisine geri döner.

Bu ismin zikrine devam eden kimselerin kaybettiği şeyler mutlaka bir gün kendisine geri döner.

El Muid: Allah Teala’nın bu mübarek ismi şerifi “Mahlukatı hayattan sonra ölüme, öldükten sonra da tekrar hayata iade eden. Öldüren ve dirilten.” anlamlarını taşır. Zikir adedi 124, zikir saati Utarit, günü ise perşembedir. “Ya Muid” şeklinde zikir daha iyidir.

Psikolojik Sıkıntılardan Kurtulmak İçin: Bu ismin zikriyle meşgul olan kimse psikolojik sıkıntılarından kurtulur.

Korkulu Rüya Kabus Görmemek İçin: Korkulu rüya gören kimseler bu isme devam ederlerse bu durumlarından kurtulurlar.

Gafletten Kurtulmak İçin: Her gün zikreden kimseler kıyamet gününü ve ölümden sonrasını düşünerek düzgün yaşarlar ve Allah’ın izniyle gaflete düşmezler.

Hafızanın Güçlenmesi İçin: Bir kişi”Ya Mübdiü YaMuıyd” şeklinde zikrederse hafızası kuvvetlenir kolay hatırlama özelliği kazanır.

Kaybettiğinin Sana Geri Dönmesi İçin: Bu ismin zikrine devam eden kimselerin kaybettiği şeyler mutlaka bir gün kendisine geri döner.

İşleri Bozuk Kimse: İşleri bozulmuş bir kimse işlerinin yoluna girmesi niyetiyle her gün sabah ve yatsı namazlarından sonra 124 defa zikrine devam ederlerse kısa sürede işleri yoluna girer. Konuşup görüştüğü kimseler kendisine yardım eder ve sözü sohbeti dinlenir sevilen bir insan haline gelirler.

Unuttuğunu Hatırlamak İçin: Bir şeyi unutan bu ismi zikrederse Allah’ın izniyle unuttuğunu hatırlar.

Advertisement