Karşı Cinsi Telepatiyle Etkileme

0
(0)

Telepatiyle yapılabilen şeylerin arasında kişilerin kişilere ilgi duymasını sağlamak da vardır. Bu çok zor bir iş değildir ancak özellikle başlarda biraz sabır, özveri ve konsantrasyon yoğunluğu ister.

Sihir ile Büyü ile İlgisi Yok

Konunun sihirle, büyü ile ilgisi olmamasına rağmen biz burada her seferinde “Telepati ile karşı cinsi etkileme yahut telepati ile istediğiniz kişinin sizden hoşlanmasını sağlama çalışması” gibi uzun uzun ifade etmek zorunda kalmamak için söz konusu çalışma ve uygulamadan söz ederken “Telepatik aşk büyüsü” ifadesini kullanacağız. Bu ifade yalnızca sağladığı kullanım ve ifade kolaylığı sebebiyle seçilmiştir. Başta da söylediğimiz gibi konunun büyü, sihir vb. ile ilgisi yoktur. Altını özellikle çizmemizde fayda var.

Çalışma Metodu

“Telepatik aşk büyüsü”ne başlarken önce şöyle bir çalışma metodu düzenlenir.:

a-Büyü yapılacak kişi, büyü esnasında size uzak mesafede mi yoksa yakınınızda veya yüz yüze olabilecek kadar yakın mı? Telepatik aşk büyüsünde mesafeler çok önemli olmasa da yakın mesafe etkiyi daha da arttırıp, aşk büyüsünün gerçekleşme süresini kısaltır. Aşk büyüsü yapacağınız kişiyle yüz yüze görüşebiliyorsanız, onunla iki kaşının ortasının bir cm kadar yukarısına bakarak konuşun veya içinizden ona olan duygularınızı ve onun da sizi sevmesi gerektiği mesajını telepatik olarak iletin.

b- Aşk büyüsü yapılacak kişinin elinizde bir fotoğrafı var mı? Aşk büyüsü yapılacak kişinin fotoğrafı elinizde olursa aşk büyüsünün gerçekleşme sürati ve etkisi yüzde elli oranında artar. Bunun için önce sakin, sessiz, rahatsız edilmeyeceğiniz bir ortama ihtiyacınız olacaktır. Aşk büyüsü yapacağınız kişinin fotoğrafını göz hizanıza getirin. Yaklaşık 30 cm. kadar mesafeden, fotoğraftaki kişinin iki kaşının az yukarısına doğru bakışlarınızı sabitleyerek, o kişiye; sizi sevmesi gerektiğini, yalnızca sizinle mutlu olabileceğini, düşüncenizi kullanarak yani hayal ederek söyleyin. Ona telepatik olarak kendinizle ilgili olumlu mesajlar yollayın.

c- Aşk büyüsü yapılacak kişi hakkında detaylı bilgiye sahip misiniz? Onu yakından tanıyor, sempati duyduğu şeyleri biliyor musunuz?

d- Aşk büyüsünün c şıkkına evet yanıtı verebiliyorsanız işiniz daha da kolaylaştı demektir. Şimdi yapmanız gereken zihin gücünüzle kendinize bir göz bağcı oluşturmak. bu göz bağcı aşk büyüsü yapmak istediğiniz kişiye gidecek ve onu sizi sevmeye ikna edecek.

Göz Bağcı Nasıl Oluşturulur

Göz bağcı, zihin gücünüzü kullanarak oluşturduğunuz size hizmet edecek olan hayali görevlidir. Bir imajdır. Temelde bir düşünce odaklayıcı olduğunu da söyleyebiliriz. Göz bağcı, adı gibi göz bağlar yani sizin istediğiniz kişinin gözü; sizden başkasını görmez olur. Anlayacağınız size karşı bir ilgi duymayan kişinin gözlerinin sadece sizi görmesini fakat sizden başkalarını da görmemesini sağlar. “Gözüm senden başkasını görmüyor” , “Aşk gözünü kör etmiş” gibi sözler hep bu göz bağcının yaptıklarının halk dilindeki söylemidir.

Göz bağcısının neye benzeyeceğini siz seçersiniz. İster bir spor araba hayal edin isterseniz bir insan veya bir hayvan… Tercih size kalmış. Burada c şıkkının önemi ortaya çıkıyor. Aşk büyüsü yapmak istediğiniz kişi, örneğin; kedi yavrularından çok hoşlanıyor. Öyleyse oluşturacağınız göz bağcı, şirin bir kedi yavrusudur. Sessiz, sakin bir ortam seçin. Çoğu kişi için herhalde en uygun ortam yatak odasıdır. Yatağınıza uzanın. Gözlerinizi kapatıp, şirin bir kedi yavrusu hayal edin. Ona bir isim takın ve onunla konuşmaya başlayın.

“Senin görevin (aşk büyüsü yapılacak kişinin ismi X diyelim) X’e beni sevdirmek. Onun yanına git ve beni sevmesi için güzel şeyler söyle. Git onu gör ve tekrar yanıma gel” gibi sözler söyleyin. Gönderdiğiniz kediyi X’in beyni telepatik yollardan algılayacak ve o görüntü ve hisleri şuur altına yerleştirecektir. X’in bunlardan hiç haberi olmasa da her gün kediniz aracılığıyla gönderdiğiniz telepatik mesajlar, X’in şuur altında depolanmaya devam edecek.

Kedinizin vazifesini tamamlayıp size geri geldiğini düşündüğünüzde hep “Omuzuma çık, orada otur orada uyu” deyin. Yolda yürürken omuzunuzda kedinizin oturduğunu, nereye giderseniz gidin o kedinin hep orada olacağını düşleyin. Aşk büyüsü yapmak istediğiniz kişiyle karşılaştığınızda X’in beyni omuzunuzda oturan kediyi algılayacak ve X size sempati duymaya başlayacak.Belki ilk anda size saçma gibi gelsede etkilerini gördükçe siz de hayretler içinde kalacaksınız. Hiç üşenmeyin; olumlu etkisini görecek ve çok şaşıracaksınız.

Tabii burada aşk büyüsü yapılacak kişiyi yakından tanımanızın önemi ortaya çıkıyor. “Herhalde kedi yavrusunu sever, şirin bir kedi yavrusunu kim sevmez ki” diyerek, aşk büyüsü yapacağınız kişiye yavru kediyi gönderip ters etki de alabilirsiniz. Çünkü tahmin değil elinizde kesin bilgi olmalıdır. Bakarsınız aşk büyüsü yapacağınız kişi, kedilere karşı fobisi olan biridir. Böyle bir durumda kendi elinizle her şeyi bozmuş olursunuz… [1]Prof. Chiris Altparov, Telepati Bilimi , s 318

Ana Sayfa 

Bu gönderiyi ne kadar beğendiniz?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

Dipnotlar

Dipnotlar
1Prof. Chiris Altparov, Telepati Bilimi , s 318
Keşfet