Kardeşimi Kopyalayan Yaratık

17
5
(1)

Yaşanmış Korku Hikayeleri – Okurumuz 7 yaşında yaşadığı paranormal olayın aynısını 18 yaşında iken nasıl tekrar yaşadığının hikayesini anlattı:

Yedi yaşındaydım. Bir gece odamda tek başıma yatıyordum. O zamanlar daha iki yaşında olan kardeşim geceleri ara sıra yanıma geliyordu ve o gecelerden birini yaşıyordum yine. Yeşil kazağı ve kırmızı külotlu çorabıyla gece yarısı kardeşim yanıma gelmiş, yatağımın başında durup bana bakıyordu. Ben de yattığım yerde şöyle bir doğrulup kalktım. Kardeşimin suratına baktım.

Suratı aynı televizyonda karıncalanan görüntüleri andırıyordu. Gözleri burnu pek belli değildi. Hafif karıncalı ve buğulu görünüyordu suratı.  Dokunmak üzere elimi kardeşimin suratına götürdüm. Kardeşimse elini elimin içinden geçirerek ellimi geri itti. Ne olduğunu anlayamadım. Eli elimin içinden geçmiş olmasına rağmen nasıl geri itebildi anlam veremedim. Sonra kardeşimin elinde dikkatimi çeken bir şey oldu parmaklarının arasında bağ doku gibi bir şeyler vardı.

Related Posts

Sonra ona “Git yerine yat” dedim. O da yanımdan ayrılarak balkona doğru gitti ve ben ona üç-dört defa “Yerine yatmaya gitsene!”diye bağırdım. O sırada benim bağırmamı duyan annem yatak odasından seslendi bana “Kardeşin bur’da yatıyor! Sen niye bağırıyorsun?”diye. Şok olmuştum. Kardeşim yerinde yatıyorsa yanıma gelen kimdi? Üstelik sabah kalktığımda kardeşim pijamalıydı; kazaklı ve külotlu çoraplı değil. Bunu o zamanlar kime anlattıysam inanmadı. Hayal gördüğümü düşündüler. Şimdi on sekiz yaşındayım ve o zamanlar bana gelen her neyse bu on sekiz yaşımda tekrar yanıma geldi.

Anlatayım… Ben kardeşimle birlikte babannemde yatıyordum bir gece karşılıklı kanepelerde. Sabaha karşıydı. Ev loştu. Birden uyandım. Gözlerimi yavaşça açtım ki kardeşim başımda bekliyor. Ama bu sefer kardeşimin on üç yaşındaki hali duruyordu karşımda. Hemen kardeşimin yattığı kanepeye baktım. Kardeşim yoktu. Ayak ucumda duruyordu. Üstünde lacivert bol penye ve siyah bir eşofman altı vardı. Ona baktım “Tuvaletin geldiyse git yap. Ben bur’dan sana bakıyorum.”dedim. (Babannemin evinde korktuğu için tuvalete gitmeye beni uyandırıyordu bazen.) Sonra arkasını döndü ve koşarak banyoya gitti kardeşim. Ama koşuşu bir tuhaftı. Bacakları içe doğru çarpık ve sağa sola genişçe yaylanarak koşmuştu.

Tabi o öyle koşarken ben çok şaşırdım. O banyoya girdikten sonra kardeşimin kanepesine baktım tekrar. O sırada sanki kardeşimin üzerine sis bulutu çökmüştü. Birden yavaşça o sis bulutu çözüldü ve ben kardeşimin kanepede uyuduğunu gördüm. Üstelik kardeşim gecelikliydi…. Bu daha taze, yeni olmuş bir olay… Hadi küçükken gördüğüm hayaldi; bu da mı hayal?.. On sene sonra tekrar çıktı karşıma. Üstelik on sekiz yaşımda olduğum için aklım daha yerinde yedi yaşımdaki halime göre…

Ana Sayfa Paranormal Deneyimler

BU İÇERİĞİ NE KADAR BEĞENDİNİZ?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 5 / 5. Oy sayımı: 1

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

ParanormalHaber sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin