Karabibere Okunan Ayet ve Dualar

0
(0)

Karabibere, mum veya tuza okunarak, niyet edilen kişi ile arada sevgi bağı oluşturması umulan ayet ve dualar şunlardır…

Karabibere, Muma veya Tuza

Rivayet odur ki: Her kim aşağıdaki sevgi ve muhabbet ayetlerini, sevgi ve muhabbete ait bir saatte veyahut cuma veya pazartesi gecesi sabaha karşı kalkıp abdest alarak iki rekat Allah rızası için namaz kılar. Bundan sonra yedi (7)kez tevbe istiğfar, yedi (7) kez Fatiha ve yedi kez (7) de İhlas suresini okur. Ardından: “Ya Rabbi! Filan kişinin kalbini, gönlünü ve bütün düşüncelerini bana bağla. Bir an bensiz duramasın” diye niyet eder. Tuz, mum veya karabiber üzerine kırk bir defa okur: “Yâ Rabbi, bu ateşin bu mumu (karabiberi, tuzu) yaktığı gibi filan kişinin kalbini de benim sevgi ve hasretimle böyle yak, bana ısındır” der ve yakar. Böylece hakkında bu tertibi uygulamış olduğu kişi, şiddetli bir sevgi ile kendisine bağlanır ve severek ona itaatkar olur.

Dargın Eşlerin Barışması İçin

Yine bu ayetler, birbirlerine dargın veya aşırı geçimsiz olan eşler ve aileler için niyet edilerek şeker üzerine kırk bir (41) kez okunur ve onlara yedirilir ise birbirleriyle Yusuf ile Züleyha gibi muhabbet ederler. Kim bu ayetleri yazar da üzerinde taşır ise herkesin gözüne oldukça şirin görünür ve herkesin sevgi, saygı ve teveccühünü kazanır. Ayetler ve okunacak dualar şunlardır:

Karabibere Okunan Ayet ve Dualar
KarabiKarabibere Okunan Ayet ve Dualar 2bere Okunan Ayet ve Dualar
Karabibere Okunan Ayet ve Dualar

Okunuşu: Bismillâhirrahmânirrahîm, Yühıbbunehüm kehubbillâhi vellezîne âmenü eşeddü hubben lillâhi velev yerallezîne zalemü iz yeravnel azâbe ennel kuvvete lillâhi cemîâ. Züyyine linnâsi hubbüş şehevâti minen nisâi vel benîne vel kanâtıyril mukantarati minez zehebi vel fiddati vel haylil müsevvemeti vel en’âmi vel hars, zâlike metâul hayâtid dünyâ vallahü ındehu husnül meâb. Kul in küntüm tuhibbunellahe fettebiüni yuhbibkümüllahü ve yağfir leküm zünubeküm vallahü ğafurur rahim.

Ve elkaytü aleyke mehabbeten minnî ve li tasnea alâ aynî. Allahümme ahrık ve heyyic ve eclib ve eczib kalbi ve akli ve ruhı ve cemiy’ı a’dâi fülân binti fülân alâ hubbi ve aşkı ve mehabbeti ve meveddeti fülân ibni fülân bil mehabbetil kaviyyeti ve; şedideti min gayri mühletin bilâ ihtiyâr hattâ lâ yek’ül velâ teşreb velâ teclis velâ tenâmü velâ karâre lehâ ve hiye tekunü kel mecnun min hubbihî ve aşkıhî ve tekunü tahte emrihî ve tef’alü küllü marâdihî ve maksudihî bil aceli ves sür’ati bihakkı kelâmükel kadim ve resulikel kerîm ve bi elfi elfin lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm.

Karabiber İle Sevdiğini Kendine Bağlama

Tesirli Dualar – Google News’te Takip Et

Bu gönderiyi ne kadar beğendiniz?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

Keşfet
1 Comment
  1. […] yazılı bulunan Taha suresi 39. ayeti kerimesi, 1127 kez muma veya karabibere okunup kimin niyetine yakılır ise son derece sevgi, aşk ve muhabbet meydana […]