Kabir Azabı

Korkunç şeyler gören, yaşayan, hisseden insanların gerçekten yaşamış oldukları yaşanmış korku hikayeleri. Kendi anlatımlarından.

https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kabir Azabı

… Hocaya götürdük. Dualar filan etti. Muskalar filan yazdı. Halam biraz iyi oldu. Konuşabiliyordu az az… Neyse; hoca halama sordu “Ne oldu da bu hale geldin?”

Yaşanmış Korku Hikayeleri 1 – Adım Yusuf. Bu anlatacağım olay; bundan 10-12 sene önce; Manisa, Turgutlu’da yaşandı. Halamın başından geçti olay. Tamamıyla gerçek. Tabi inanıp inanmamak size kalmış. Şimdi gelelim olaya: Eniştemin kardeşi yani halamın kocasının kardeşi bir trafik kazası sonucu hayatını kaybetti. Bu olaydan bir süre sonra eniştem ve halam, mezarın mermerlerini yaptırmak için gerekli olan malzemeleri arabaya yükleyip, mezarlığa gittiler.

Malzemeleri indirirken halam birden düşüp bayıldı. Tabi eniştem ne olduğunu hemen anlayamadı. Hemen hastaneye götürdük halamı. Halam konuşamıyor, hareket edemiyordu. Adeta felç olmuştu. Ne kadar doktor, ne kadar hastane dolaştık ama nafile… Bir türlü kimse iyileştiremiyordu halamı. Bir ay boyunca felçli şekilde yataklarda kaldı. Baktık çare yok; en son umut bir hocaya gitmekti…

Neyse; hocaya götürdük. Dualar filan etti. Muskalar filan yazdı. Halam biraz iyi oldu. Konuşabiliyordu az az… Neyse; hoca halama sordu “Ne oldu da bu hale geldin?”. Halam, kaynın mezarının yan tarafındaki mezardan, yani o olaydan bir hafta önce ölmüş yaşlı bir kadının mezarından korkunç çığlıklar duyduğunu ve tüylerinin diken diken olduğunu söyledi. “Ve daha sonra bayılmışım” dedi. Hoca da dedi ki “Bu kişi kabir azabı çekiyormuş; onun sesini duymuşsun.” Ve bunu yalnızca kalbi temiz insanlar duyabilirmiş. Bir de dedi ki “Eğer o sese karşılık verseydin seni kurtaramazdık…”

Durugörü

Son Durak Filmi”ni bilirsiniz belki; aynı onun gibi. Bilinçaltı filan derseniz; hiç korku filmi izlemem. Sevmem de. Ayrıca günlük hayatımda böyle olaylarla da karşılaşmıyordum.

Yaşanmış Korku Hikayeleri 2 – Yaklaşık 3-4 aydır bazı şeyler görüyorum. Mesela bir gün annemin iş yerine giderken eski tahta köprünün yanından geçiyordum. Kafamı çevirdim ve köprünün üst demirlerinden kendisini asmış bir adam gördüm. Öylece duruyordu. Gözlerimi açıp kapadığımda ise yok oldu.

https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Bir keresinde de edebiyat dersinde içim geçti; daldım. Sonra aniden yerimden zıplayarak uyandım. Çünkü vücudumun önünden bir araba takla atarak geçti. “Son Durak Filmi”ni bilirsiniz belki; aynı onun gibi. Bilinçaltı filan derseniz; hiç korku filmi izlemem. Sevmem de. Ayrıca günlük hayatımda böyle olaylarla da karşılaşmıyordum.

O arabanın takla attığı günün akşamı; annem, evleneceği adamın, öğlen 3 gibi (ki buda benim edebiyat dersi saatime denk geliyor) Eskişehir’e gelirken, arabayla takla atarak öldüğünü söyledi. Durugörü mü, başka bir şey mi bilmiyorum fakat bu beni gerçekten korkutmaya başladı…

Uçan Varlık

O an korkudan ağlamaya başladım. Şok olmuştum. Hareket bile edemiyordum. Sigaramı aşağı attığım gibi içeri koştum. ve belki bir saat ağladım.

Yaşanmış Korku Hikayeleri 3 – Hala tüylerim diken diken oluyor korkudan… O gece saat 03:00 gibi balkona çıktım; sigara içmek için. Dışarılarda hiç kimseler yok tabi o saatte. Başımı kaldırdım. Gökyüzüne baktım; hava kapalı mı diye. Ve sanırım güneyden kuzeye doğru geliyordu… Bir ışık fark ettim. Ürperdim. İlk başta ufo filan olabileceğini düşündüm.

https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ayağa kalkıp bir daha baktım ve şok oldum. Kanatları vardı; kocaman. Bembeyaz. Ama hayatımda görmediğim kadar beyaz… İnsan silüetinde, insana benzer bir şey… Anladığım kadarıyla boyu uzundu. Bir ara sanki başını bana doğru çevirdi… Bana baktı galiba. Çünkü gözlerini gördüm. Tıpkı insanlarınki gibi iki tane gözü vardı ve parlıyordu.

O an korkudan ağlamaya başladım. Şok olmuştum. Hareket bile edemiyordum. Sigaramı aşağı attığım gibi içeri koştum. ve belki bir saat ağladım. Sadece korku değil, bir ürperti vardı. Ayrıca da garip bir huzur… Neydi, ne gördüm bilmiyorum ama hala içim kötü oluyor, ağlayasım geliyor…

Yaşanmış Korku Hikayeleri

Keşfet
  1. […] Kabir AzabıParanormal Deneyim – Kabir AzabıYaşadığım Doğaüstü OlaylarYaşadığım Doğaüstü OlaylarYatağımın Başındaki Esrarengiz VarlıkYatağımın Başındaki Esrarengiz Yaratık   Article "tagged" as: Ameliyat EdildimArkamıza Bakmadan KaçtıkAstral Beden mi?Bedenim Havaya YükselmiştiGelenlerin Yüzlerini GöremiyordumHavaya Yükseldimİn Cin Top Oynuyor EtraftaKorkuyordumNeydi O Gördüğümüz Yaratık   Categories: ManşetParanormal Deneyimler view more articles […]

  2. […] Kabir AzabıParanormal Deneyim: Kabir Azabı […]

  3. […] Kabir AzabıParanormal Deneyim: Kabir Azabı […]

Leave a Reply