Skip to content

Kabir Azabı

Kısa Korku Hikayeleri – Korkunç şeyler gören, yaşayan, hisseden insanların gerçekten yaşamış oldukları 3 kısa yaşanmış korku hikayesi. Kabir Azabı, Durugörü ve Uçan Varlık.

Kabir Azabı

Adım Yusuf. Bu anlatacağım olay; bundan 10-12 sene önce; Manisa, Turgutlu’da yaşandı. Halamın başından geçti olay. Tamamıyla gerçek. Tabi inanıp inanmamak size kalmış. Şimdi gelelim olaya: Eniştemin kardeşi yani halamın kocasının kardeşi bir trafik kazası sonucu hayatını kaybetti. Bu olaydan bir süre sonra eniştem ve halam, mezarın mermerlerini yaptırmak için gerekli olan malzemeleri arabaya yükleyip, mezarlığa gittiler.

Malzemeleri indirirken halam birden düşüp bayıldı. Tabi eniştem ne olduğunu hemen anlayamadı. Hemen hastaneye götürdük halamı. Halam konuşamıyor, hareket edemiyordu. Adeta felç olmuştu. Ne kadar doktor, ne kadar hastane dolaştık ama nafile… Bir türlü kimse iyileştiremiyordu halamı. Bir ay boyunca felçli şekilde yataklarda kaldı. Baktık çare yok; en son umut bir hocaya gitmekti…

Neyse; hocaya götürdük. Dualar filan etti. Muskalar filan yazdı. Halam biraz iyi oldu. Konuşabiliyordu az az… Neyse; hoca halama sordu “Ne oldu da bu hale geldin?”. Halam, kaynın mezarının yan tarafındaki mezardan, yani o olaydan bir hafta önce ölmüş yaşlı bir kadının mezarından korkunç çığlıklar duyduğunu ve tüylerinin diken diken olduğunu söyledi. “Ve daha sonra bayılmışım” dedi. Hoca da dedi ki “Bu kişi kabir azabı çekiyormuş; onun sesini duymuşsun.” Ve bunu yalnızca kalbi temiz insanlar duyabilirmiş. Bir de dedi ki “Eğer o sese karşılık verseydin seni kurtaramazdık…”

Pages: 1 2 3

Soru sor, cevap yaz, yorum yap, kendi hikayeni anlat... Burası senin; istediğini yazabilirsin.

Paranormal Haber