Kabir Azabı

0
(0)

Kısa Korku Hikayeleri – Korkunç şeyler gören, yaşayan, hisseden insanların gerçekten yaşamış oldukları 3 kısa yaşanmış korku hikayesi. Kabir Azabı, Durugörü ve Uçan Varlık.

Kabir Azabı

Adım Yusuf. Bu anlatacağım olay; bundan 10-12 sene önce; Manisa, Turgutlu’da yaşandı. Halamın başından geçti olay. Tamamıyla gerçek. Tabi inanıp inanmamak size kalmış. Şimdi gelelim olaya: Eniştemin kardeşi yani halamın kocasının kardeşi bir trafik kazası sonucu hayatını kaybetti. Bu olaydan bir süre sonra eniştem ve halam, mezarın mermerlerini yaptırmak için gerekli olan malzemeleri arabaya yükleyip, mezarlığa gittiler.

Malzemeleri indirirken halam birden düşüp bayıldı. Tabi eniştem ne olduğunu hemen anlayamadı. Hemen hastaneye götürdük halamı. Halam konuşamıyor, hareket edemiyordu. Adeta felç olmuştu. Ne kadar doktor, ne kadar hastane dolaştık ama nafile… Bir türlü kimse iyileştiremiyordu halamı. Bir ay boyunca felçli şekilde yataklarda kaldı. Baktık çare yok; en son umut bir hocaya gitmekti…

Neyse; hocaya götürdük. Dualar filan etti. Muskalar filan yazdı. Halam biraz iyi oldu. Konuşabiliyordu az az… Neyse; hoca halama sordu “Ne oldu da bu hale geldin?”. Halam, kaynın mezarının yan tarafındaki mezardan, yani o olaydan bir hafta önce ölmüş yaşlı bir kadının mezarından korkunç çığlıklar duyduğunu ve tüylerinin diken diken olduğunu söyledi. “Ve daha sonra bayılmışım” dedi. Hoca da dedi ki “Bu kişi kabir azabı çekiyormuş; onun sesini duymuşsun.” Ve bunu yalnızca kalbi temiz insanlar duyabilirmiş. Bir de dedi ki “Eğer o sese karşılık verseydin seni kurtaramazdık…”

Bu gönderiyi ne kadar beğendiniz?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

Keşfet
3 Comments
  1. […] Kabir AzabıParanormal Deneyim – Kabir AzabıYaşadığım Doğaüstü OlaylarYaşadığım Doğaüstü OlaylarYatağımın Başındaki Esrarengiz VarlıkYatağımın Başındaki Esrarengiz Yaratık   Article "tagged" as: Ameliyat EdildimArkamıza Bakmadan KaçtıkAstral Beden mi?Bedenim Havaya YükselmiştiGelenlerin Yüzlerini GöremiyordumHavaya Yükseldimİn Cin Top Oynuyor EtraftaKorkuyordumNeydi O Gördüğümüz Yaratık   Categories: ManşetParanormal Deneyimler view more articles […]

  2. […] Kabir AzabıParanormal Deneyim: Kabir Azabı […]

  3. […] Kabir AzabıParanormal Deneyim: Kabir Azabı […]