İnsanların Kafa ve Kalplerinden Geçenlere Nüfuz Etmek İçin

Güneş doğarken 174 veya 870 defa zikreden kimse insanların kafa ve kalplerinden geçen bir takım şeylere de nüfuz edebilir hale gelir.

El Kayyum Esması

İnsanların Kafa ve Kalplerinden Geçenlere Nüfuz Etmek İçin - El Kayyum Esması
İnsanların Kafa ve Kalplerinden Geçenlere Nüfuz Etmek İçin – El Kayyum Esması

Allah Teala’nın bu mübarek esması “Gökleri, yeri ve bütün mahlukatı ayakta tutan” anlamına sahiptir. Zikir adedi 156, zikir saati Müşteri, zikir günü perşembedir.

Mutlu Olmak İçin

Bu esmayı zikre devam eden kimse muradına erer, istediğine kavuşur, mutluluk ve saadete erer.

Girişimlerinin Başarılı Olması İçin

Her gün 780 kez okuyan kimsenin, her tutuğu işi kolayca hallolur, her yerde herkes tarafından sevilir, sayılır, itibar görür. Bu esmayı kendisine vird edinen kimsenin işleri kolaylıkla olur. Cenabı Hak işlerini kolaylaştırır, yoluna sokar.

Hafızayı Geliştirmek İçin

Unutkanlık sorunu yaşayanlar bu esmanın zikrine devam ettikleri sürece unutkanlıkları gider, hafızaları gelişir, hiçbir şeyi unutmazlar.

İnsanların Kafalarından Geçenlere Nüfuz Etmek İçin

Ya Hayyü, Ya Kayyum isimlerini Güneş doğarken (Zühre saatinde) ve vefki üzerinde iken 174 veya 870 defa zikreden kimse, az zamanda birçok olağanüstü hallere vakıf olur. Bir takım gizli sırlara erişir. Özellikle yıldızların esrarı kendisine açılır; binlerce yıllık yıldızların esrarına vakıf edilir. Yerin ve denizlerin altında olup biten birtakım olaylardan ve uzayın derinlikteki esrarengiz şeylerden haberdar edilir. İnsanların kafa ve kalplerinden geçen bir takım şeylere de nüfuz edebilir hale gelir.

Sahih Rüya Görmek İçin

Ya Hayyu, Ya Kayyum isimlerini birlikte 184 kez zikreden kimsenin her muradı, Allah‘ın izniyle gerçekleşir. Bilhassa sahih rüya görmek isteyenler için çokça faideli bir virddir.

Keşfet
3 Comments
  1. […] Kalp sıkıntısına karşı cuma namazından sonra yüz defa okunmalıdır. […]

  2. […] Yâ Kayyumü […]