Connect with us

Tesirli Dualar

İnsanların Kafa ve Kalplerinden Geçenlere Nüfuz Etmek İçin

Güneş doğarken ve vefki üzerinde iken 174 veya 870 defa zikreden kimse az zamanda birçok olağanüstü hallere vakıf olur.

Güneş doğarken ve vefki üzerinde iken 174 veya 870 defa zikreden kimse az zamanda birçok olağanüstü hallere vakıf olur.

El Kayyum: Allah Teala’nın bu mübarek ismi şerifinin anlamı “Gökleri, yeri ve bütün mahlukatı ayakta tutan”dır. Zikir adedi 156, saati Müşteri, günü perşembedir.

Mutlu Olmak İçin: Bu ismi zikre devam eden kimse mutluluğa erer, istediğine kavuşur.

Girişimlerinin Başarılı Olması İçin: Her gün 780 kez okuyan kimsenin, her tutuğu işi kolayca hallolur, her yerde herkes tarafından sevilir sayılır itibar görür. Bu ismi kendisine vird edinen kimsenin işleri kolaylıkla olur Cenabı Hak işlerini kolaylaştırır yoluna sokar.

Hafızayı Geliştirmek İçin: Unutkanlık sorunu yaşayanlar bu isme devam ettikleri sürece unutkanlıkları gider, hafızaları gelişir, hiçbir şeyi unutmazlar.

İnsanların Kafa ve Kalplerinden Geçenlere Nüfuz Etmek İçin: Ya Hayyü Ya Kayyum isimlerini Güneş doğarken (Zühre saatinde) ve vefki üzerinde iken 174 veya 870 defa zikreden kimse az zamanda birçok olağanüstü hallere vakıf olur. Bir takım gizli sırlara erişir. Özellikle yıldızların esrarı kendisine açılır; binlerce yıllık yıldızların esrarına vakıf edilir. Yerin ve denizlerin altında olup biten birtakım olaylardan ve uzayın derinlikteki esrarengiz şeylerden haberdar edilir. İnsanların kafa ve kalplerinden geçen bir takım şeylere de nüfuz edebilir.

Sahih Rüya Görmek İçin: Ya Hayyu Ya Kayyum isimlerini birlikte 184 kez zikreden kimsenin her muradı Allah’ın izniyle gerçekleşir. Bilhassa sahih rüya görmek isteyenler için çokça faideli bir virddir.

Advertisement