İnsan Ömrü 220 Yıla Çıkacak Kehaneti

0
(0)

Psişik güçleri olduğu iddia edilen meşhur İsrailli psişik Uri Geller, yakın gelecekte; uzaylılar sayesinde insan ömrünün 220 yıla kadar uzayacağı öngörüsünde bulundu.

Uzaylılar Dünyaya İnecek

Uzaylılara ilişkin olarak yaptığı son paylaşımla sosyal medyanın gündemine oturan Geller, bilim insanlarının üstün varlıklara şimdiden rastladığını iddia etti. Geller’e göre uzaylıların dünyaya inişiyle beraber insanlığın hayat süresinde önemli bir değişiklik olacak. Geçen hafta, özel güçleri 70’lerde ABD istihbarat teşkilatı CIA tarafından doğrulanan paranormal uzman, NASA’yı “yakında” büyük bir uzaylı istilasına hazırlaması konusunda uyardı.

4.000 Işık Yılı Uzaklıktaki Keşif

4.000 ışık yılı uzaklıkta dev bir enerji kaynağı keşfeden radyo dalgalarının haritasını çıkaran Avustralyalı bilim adamlarının, uzaydan gelen üstün varlıkların gevezeliklerine rastlamış olabileceğini düşündüğünü söyledi. Geller bu enerjisel alanı, “Gökbilimcilerin daha önce gördüğü hiçbir şeye benzemiyor” diyerek tanımladı.

Uzaylı İstilası Yaşayabiliriz

Yakın bir gelecekte uzaylı istilasına dikkat çeken Geller, sosyal medyadan yaptığı son paylaşımda ise, “Sevgili dostlarım, bugün dünyaya gelen bir bebek, bize tüm hastalıkları nasıl yok edeceğimizi öğretecek uzaylılarla tanışacaklar. İnsan ömrü ortalama 220 yıla çıkacak.” notunu ekledi.

Sosyal medya paylaşımında NASA’yı uyaran Geller, “46 yaşındayım ve içtenlikle uzaylıların hayatım boyunca kendilerini ortaya çıkarmasını umuyorum. 2040’tan önce olacaklarını umuyorum. Mesajlarını deşifre etmeye başlayın. Bizi yakında toplu bir istila bekliyor” diye konuştu.

Uri Geller Kimdir

Uri Geller; İsrailli meşhur psişik. İsrail’de Avusturya-Macaristan soyundan, Yahudi bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelen Uri Geller, emekli çavuş Itzhaak Geller ve Manzy Freud’un çocuğudur. Geller, annesinin tarafından Sigmund Freud ile akraba olduğunu iddia etmektedir ancak bunun kanıtı bulunamamıştır.

Geller etkisi kişinin, metal nesneleri, dokunarak veya dokunmadan sözde paranormal olarak eğip bükmesi ve saatleri dokunmaksızın paranormal olarak durdurması veya hızlı çalıştırması fenomenine ve bu tür olaylarda söz konusu olan etkiye Parapsikoloji’de verilen addır. Bu terim bu tür paranormal fenomenler oluşturmada eşine pek rastlanmamış bir yeteneğe sahip olmasından dolayı İsrailli Uri Geller’in adına ithafen ortaya atılmıştır.

Ana Sayfa

BU İÇERİĞİ NE KADAR BEĞENDİNİZ?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

Keşfet

Paranormal Haber sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin