Connect with us

Tesirli Dualar

Sapkın Düşüncelerden Kurtulmak İçin Dua

Bu mübarek ismi şerifi yazarak suyunu yirmi bir gün aç karnına içmeye devam ederse sözü edilen hastalıktan bi iznillâhi teâlâ kurtulur.

Bu mübarek ismi şerifi yazarak suyunu yirmi bir gün aç karnına içmeye devam ederse sözü edilen hastalıktan bi iznillâhi teâlâ kurtulur.

El Mümin: Allah Teala’nın bu güzel ismi şerifinin anlamı “Takva sahiplerini azabından, asi müminleri ebedi azabından koruyan”dır. Mü’min ismi şerifinin adedi otuz altıdır. Saati Zühre’dir.

Sapkın Düşüncelerden Kurtulmak İçin: Kendisinde sapkın düşünceler olan yahut bunlara doğru bir meyli olduğunu düşünen kimse, bu mübarek ismi şerifi yazarak suyunu yirmi bir gün aç karnına içmeye devam ederse sözü edilen hastalıktan bi iznillâhi teâlâ kurtulur.

Cana ve Mala Gelebilecek Zarardan Korunmak İçin: Nefsine ve malına bir zarar gelmesinden korkan kimse otuz altı defa okursa korktuklarından emin olur.

Yalancılık Huyundan Kurtulmak İçin: Devamlı okuyanlar, düşmanlarının şerrinden halas olur. Allah Teala, o kimsenin dilini yalandan muhafaza eder. Matlubuna nail olur. Duası Allah katında makbul olur.

Ömür Boyu Namerde Muhtaç Olmamak İçin Dua: Kırk gün devamlı olarak vird edinip zikredenler, ömürleri müddetince namerde muhtaç olmazlar. Ağızlarından kötü söz de çıkmaz.

Hastalık Şifası: Zühre saatinde hastaya 36 adet okumanın şifa bulmasına vesile olacağı tecrübe ile sabittir

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.