Connect with us

Tesirli Dualar

Olayları Olmadan Önce Öğrenmek İçin Dua

Bu mübarek ismi şerifi yatsı namazlarından sonra 145 defa okuyup devam edenlere, olacak hadiseler vuku bulmadan önce rüyasında haber verilir.

Bu mübarek ismi şerifi yatsı namazlarından sonra 145 defa okuyup devam edenlere, olacak hadiseler vuku bulmadan önce rüyasında haber verilir.

El Müheymin: Allah Teala’nın bu mübarek ismi şerifinin anlamı “Yoktan vücuda getirdiği mahlukatı gözetip koruyan”dır. Bu ismin sayısı (145), saati Müşteridir.

Olayları Olmadan Önce Öğrenmek İçin: Bu mübarek ismi şerifi yatsı namazlarından sonra 145 defa okuyup devam edenlere, olacak hadiseler vuku bulmadan önce rüyasında haber verilir.

Dileğinin Gerçekleşmesi İçin: Gusül abdesti aldıktan sonra, tenha bir yerde, yüz defa okuyan, dileğine nail olur, kalbi nurlanır. Bu mübarek ismin kadrini ancak veliler bilir.

Düşmanların Baskısından Kurtulmak İçin: Düşmanlarının sultasından, bela ve musibetlerin gelmesinden kurtulmak için okunması mücerrebdir. Yunus Aleyhisselam’ın balığın karnında bu mübarek ismi okuduğu gelen rivayetler arasındadır.

İstenilen Herhangi Bir Şeyin Rüyada Gösterilmesi İçin: Her kim bu ismi şerifi yeşil bir ipek parçasına yazdıktan sonra şeker, misk amber ile buhurlar ve yedi gün arka arkaya üzerine, beşer bin defa okuyup başının altına koyup yatarsa, her neyi arzu ederse, rüyasında kendisine gösterilir. Bu esrar-ı ilahiyyeden sırdır. Kıymeti iyi bilinmelidir.

İlahi Sırlara Vakıf Olmak İçin: Bu isim, ilahi sırları kendinde bulunduran mübarek bir isimdir. Vird edineneler yani ödev edinerek her gün düzenli okuyanlar ilahi bazı sırları elde eder. İmanı ve ilmi artar. Allâh Teâlâ onu düşmanların şerrinden korur.

Allah’ın Koruması Altına Girmek İçin: Yazıp üzerinde taşıyanın malı ve rızkı Cenab-ı Hakk’ın himayesi altında bulunur.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.