Connect with us

Tesirli Dualar

Düşmanını Hasta Etmek İçin Dua

Bu isim genelde düşmanlar üzerine okunur bu ismi ile düşmanlara üstünlük sağlanır. Düşman ya mağlup olur yada hastalığa yakalanır.

Bu isim genelde düşmanlar üzerine okunur bu ismi ile düşmanlara üstünlük sağlanır. Düşman ya mağlup olur yada hastalığa yakalanır.

El Mümit: Allah Teala’nın bu mübarek ismi şerifinin anlamı “Yarattığı canlılar için ölümü yaratan, öldüren.”dir. Zikir adedi 490, zikir saati Merih, günü salıdır.

Düşmanını Hasta Etmek İçin Dua: Bu isim genelde düşmanlar üzerine okunur bu ismi ile düşmanlara üstünlük sağlanır. Düşman ya mağlup olur yada hastalığa yakalanır. Merih saatinde 409 defa okuyan hasımlarının şerrinden korunur.

Zorbaları Uzak Tutmak İçin: Bu ismin zikrine devam edenler için kalplerde muhabbet yaratılır, kötü niyetli zorba ve zalimler onunla karşılaşmak istemezler şayet karşılaşırsalar okuyan kimseye iyilik yapmaktan ve hizmet etmekten başka bir şey yapamazlar.(Tecrübe edilmiştir.)

Kötü Huylardan Kurtulmak İçin: Her gün bu miktar da zikreden kimsenin haram sayılan dünyevi zevkler ve aşklar çıkar şehvet yok olur kötü huylarından kurtulur, harama meyli kalmaz.

Nefsin Kötülüklerinden Korunmak İçin: Bu simi zikreden nefsinin şerrinden emin olur, Allah okuyanı hak yola sokar.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.