Connect with us

Tesirli Dualar

Kıskançlıktan Kurtulmak İçin Dua

Kin, kıskançlık veya haset içinde kıvranan kişi, bu ismi celili adet edinirse içinde bulunduğu kötü hastalıktan kurtulur.

Kin, kıskançlık veya haset içinde kıvranan kişi, bu ismi celili adet edinirse içinde bulunduğu kötü hastalıktan kurtulur.

El Vasi: Allah Teala’nın bu mübarek ismi şerifinin anlamı “İhsanı, bütün kainatı, ilmi, bütün malumatı, kudreti bütün mahlukatı, rahmeti, bütün eşyayı kucaklayan.”dır. Bu ismi şerifin adedi 137, saati Kamerdir.

Geçim Sıkıntısından Kurtulmak İçin: Geçim darlığı çeken bir kimse ” Yâ Vasi Celle Celâlühû” diye zikre devam ederse geçim darlığından kurtulur.

İç Sıkıntısından Kurtulmak İçin: İç sıkıntısından kurtulmak için muhtelif zaman ve vakitlerde 137’şer adet kadar okunmalıdır.

Kıskançlıktan Kurtulmak İçin: Kin, kıskançlık veya haset içinde kıvranan kişi, bu ismi celili adet edinirse içinde bulunduğu kötü hastalıktan kurtulur.

Sırlara Vakıf Olmak İçin: Bu ismi şerifi kendisi için ödev edinen kimsenin zamanla kendi arasındaki manevî perdeler aralanır, bazı sırlara vakıf olur.

Zor İşlerin Altından Kalkmak İçin: Altından kalkılamayacak zor işler ile karşılaşan, bu mübarek ismi şerifi, tam bir sadakatle okumaya devam ederse Allah’ın izni ile zor işlerin altından kalkar.

Advertisement
Click to comment

Soru Sor - Fikrini Yaz