Connect with us

Tesirli Dualar

Kalp Gözünün Açılması İçin Dua

Hayvani gıdalardan sakınmak sureti ile bir sene müddetle günde 31 defa bu esmayı okumak kalp gözünün açılmasına vesile olur.

Hayvani gıdalardan sakınmak sureti ile bir sene müddetle günde 31 defa bu esmayı okumak kalp gözünün açılmasına vesile olur.

El Basıt: Allah Teala’nın bu mübarek ismi şerifinin anlamı: “Bağışı çok, ihsanı sonsuz. İhtiyaç sahiplerinin ihtiyacını dilediği kadar veren. Hicap perdelerini kaldırıp, cemâli karşısında hayrette bırakan.”dır. Adedi 72, saati Zühre’dir.

Kolay Rızık İçin: Günde 72 adedi okumayı adet edinenler rızklarını kolayca elde ederler.

Kimseye Muhtaç Olmamak İçin: Her kim seher vaktinde ellerini açarak “Ya Basıt” diye on defa okuyup elini yüzüne sürerse, kimseye muhtaç olmaz.

Sıkıntıdan Kurtulmak İçin: Sıkıntı içinde kıvranan bir kimse, Cenabı Hakk’ın bu ismini okumaya devam ederse, içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtulur.

Kalp Gözünün Açılması İçin: Hayvani gıdalardan sakınmak sureti ile bir sene müddetle günde 31 defa “Ya Basit” ismi şerifini her gün okumak kalp gözünün açılmasına vesile olur.

Korku ve Evhamdan Kurtulmak İçin: Okumayı adet edinenler korkularından kurtulur. Maddi ve manevi füyuzata mazhar olurlar

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.